Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválás engedély 18 év alatt?

Tetoválás engedély 18 év alatt?

Figyelt kérdés

Elmentem egy tetováló szalonba, ahol alapjáraton ugye nem csinálnak 18 év alatt tetkót, de megmondtam, hogy 17 vagyok és februárban leszek 18, így megengedték.

Ez így rendben van,ugye?!



2012. aug. 11. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán van rendben.

18 év alatt szülői engedély kell.

2012. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan.Persze biztos az is benne van hogy a szalonoknak is kell a pénz... így nem érdekli őket ez a kis "csalás".
2012. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben és egyet is értek ezzel, csak gondoltam megkérdezem,mert tudom hogy normális tetoválókról van szó és profi munkát végeznek :)
2012. aug. 11. 22:07
 4/8 SzilKa ***** válasza:
Normális, felelősségteljes tetováló nem vállalja be a rizikót, hogy feljelentik amiatt, hogy 18 év alattit tetovált írásos szülői beleegyezés nélkül...
2012. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 18 éves születésnapom előtt 3 nappal mentem oda, és nem engedték meg, mondták, hogy adnak időpontot majd a születésnapom után.
2012. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem és ezt nekem is elmondták ,hogy anya simán feljelenthetné őket, de mondtam,hogy nem az a típus és nem fogja.
2012. aug. 12. 13:31
 7/8 SzilKa ***** válasza:
Akkor egyszerű, megkéred anyukádat, hogy írjon egy papírt arról, hogy megengedi, hogy tetováljanak rád. Ezt add oda a tetoválónak.
2012. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ZoltanXY válasza:

17 vagyok és Siófokon csináltattam egy tetoválást ,meg sem kérdezték hány éves vagyyok....

Anyám ki van akadva XD

Lehet elköltözök itthonról....

SZÁLLÁST IS KERESEK!! (NEMVICCG*CI)

2017. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!