Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy tetoväläs?...

Mennyibe kerül egy tetoväläs? Nem fäj nagyon? Nem käros ez az egészségre? Kb häny ft itt, meg külföldön? Friss tetovälosak is irhatnak.

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 04:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ar fugg attol, hogy mekkorat, es szinest szeretnel-e?

Nekem irtozatosan fajt, mert a koldokomtol 1-2cm-re van, es ott nagyon erzekeny a bor. Szoval fugg, hogy hova akarod csinaltani. pl a haton nem faj olyan nagyon, legalabbis ezt meseltek, viszont a labfej is nagyon fajdalmas.

Nekem kb 7-8 eve csinaltak a tetkot, meg nem volt semmi bajom tole :)

32/L

2009. júl. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

nekem a derekemon van,3 éve volt 9000 ft,baráti áron.

egészen a ddig nem fájt mig a gerinchez nem értünk,na de ott.....huuuu

2009. júl. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is a derekamra gondoltam,esetleg a bokämhoz.De én olyant szeretnék hogy nevet pl-ul ,,kinaiul vagy csak monogrammot.példäul:T. A. ill.MÄTYÄS kinaiu beükkel.Meg tudjäk csinälni?Külföldön is van rä lehetöség?Ha igen merre Bécsen belül?Segitsetek.Elöre is köszönöm.
2009. júl. 25. 07:27
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem kettő is van. egy a medencecsontomon, egy a derekamon. az ár a mérettől, a tetoválótól is függ.

nekem nem fájt. az elején persze éreztem hogy szúr, de egy idő után már nem. amikor a gerincemhez ért, még jó érzés is is volt, mintha így vakarták volna a hátam. :D

2009. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!