Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldökpiercinget szúratni...

Köldökpiercinget szúratni kiskori köldöksérv után?

Figyelt kérdés

Baba koromban köldöksérvem volt, műtöttek. A kérdés az lenne, hogy ilyenkor lehet-e biztonságosan köldökpiercinget szúratni vagy esetleg 1.6-os szár helyett 1.2-essel megoldható lenne?

Ha valaki ugyanilyen esetben csináltatott, az elmondaná nekem az esetleges kockázatokat?

Köszi előre is.



2012. aug. 25. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb gond itt nem a szúrással van, hanem ha esetleg kiszakad a piercing, abból nagy baj lehet. Nekem is volt köldöksérvem, és amikor ezt elmondtam annak, aki megcsinálta nekem rögtön kivetette velem. A másik kérdés hogy maradt e valami nyoma a műtétnek (nem csak kívül) mert ez további komplikációkat szülhet. Ha mindenképpen köldökpiercinget akarsz, csak kicsit válassz, de a kockázat itt is fenn áll! Sajnálom!:(
2012. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.2-es szárút gondoltam, nem a normális 1.6-osat. és nem lógósat :D köszi a választ :) mivel lehet kideríteni, hogy vannak-e még belső és külső nyomai ami nekem észrevétlen? :)
2012. aug. 28. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha voltál vele kontrollon, ott megmondták volna ha van belső. A külsőt meg látod magad is. Am a 1,2-es sztem jó!:)
2012. aug. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem aug.18.-án lett csináltatva köldökpcm. Jelenleg köldöksérvem van, még nem lett megműtve, és nekem azt mondták, hogy ne rakjak bele nagyot, és akkor nem lesz baj. 20éve pályán lévő szakember mondta nekem, hiszek neki!:) Plusz sportoló vagyok, ami azt jelenti, hogy nálam az edzés mindennapos dolog. Namármost a nyáron emiatt lesz egy kis kihagyás, de amíg nem volt pcm, addig is elv. veszélyes volt a hasazás, de mégsem lett bajom. Sebészorvos vizsgál havonta, és hála Istennek, nem történt semmi baj. Szerintem bevállalhatod, főleg ha meg lett műtve. Kis piercing, nagy odafigyelés! Hajrá:)!
2012. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, köszi :)
2012. aug. 31. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!