Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink segítség. Unalmas,...

Smink segítség. Unalmas, ahogy sminkelek! Új technikák?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítsetek! A mostani sminktechnikám úgy néz ki, hogy fehér szemhéjpúderrel kenem ki az egész szemhéjam a szemöldökig, majd amilyen ruha van rajtam, olyan színnel mélyítem. Majd fekete szemhéjtussal kihúzom szemem.Ezt frissíteném, bézs alap szemhéjpúder szebb lenne? Barna mélyítővel? Szőke hajam van és kék szemem, ehhez mi illene még? Esetleg márkákat tudtok mondani, ami tartós és szép összhangot ad? Gondolkodom, hogy a fekete szemhéjtus is kicsit erős, ki kellene próbálni barnát a mindennapokra munkába? Akár videókat is szívesen fogadok :-) Köszi!
2012. aug. 28. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ugye nem sminkelsz mindennap ilyen erősen, mintha bálba mennél?:|
2012. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Munkahelyi előírás, ilyen helyen dolgozom. De azért szeretnék kicsit változtatni rajta, bézs, barnás színekkel kicsit, ami természetesebb.
2012. aug. 28. 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem raksz fel képet a sminkedről? mert valahogy nem tudom elképzelni.
2012. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Fekete tus helyett próbálkozz barnával, zölddel vagy akár sötétlilával.

A fehér szemhéjpúdert hanyagold szerintem, egy bézs, pezsgőszín v vaníliasárga jobb lenne.

Finom füstös szemet is megpróbálhatsz, nem kell erősen, csak óvatosan, barnával, lilával, sőt sötétkékkel is - nem kell nagyon "szétkenni", elég, ha csak a külső optikai háromszögbe viszed fel.

A pirosítóval, rúzzsal, szájfénnyel is sokat lehet játszani.


Egy sminkes

2012. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hol dolgozol hogy ilyen sminket kérnek?
2012. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 11.13-as válaszadó! Köszönöm szépen, jól hangzik, amit írtál. Beszerzem ezeket a színeket tusból és szemhéjpúderből is!
2012. aug. 28. 16:19
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Ilyasviel! Ami a szemet illeti, ehhez hasonló,(a műszempilla nélkül) Mindig hasonlóan sikerült, de meguntam ezeket a színeket.

[link]

2012. aug. 28. 16:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi! Nagyon szép!
2012. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!