Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc körömlakkod?...

Melyik a kedvenc körömlakkod? Milyen színt nem kennél sosem a körmödre? Tudsz mintákat is rá, milyet?

Figyelt kérdés

Írhatod akár márkáját is, de inkább a színe érdekel, ha találsz olyat linkeld be. :)

Nekem most miss sporty piros, és Moyra 609, ami egy világosabb pink a pastel kollekcióból. Régen inkább csak gyöngyházas, világos, visszafogott lakkjaim voltak. Bebátorodtam. :D



2012. szept. 15. 16:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hűh hát az a gyakoribb márka a kedvencem, nem tudom mi a neve, de azaz M betűs..esetleg miss sporty-s:D És a kedvencem a piros, vagy egy egyszerű ezüst csillogó. Amúgy tetszettek a repedezős körömlakkok is, csak nem illenek hozzám. Nem tudok mintákat sajnos, még franciát sem tudok csinálni..szóval ha lenne műkörmöm, akkor tuti franciát csináltatnék:D Amúgy amit sosem kennék a körmömre az a fekete, pedig én szinte csak feketébe járok, szóval imádom, de ne haragudjatok, szerintem körmön undorító, nekem nagyon nem tetszik:D
2012. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Valahogy a fekete nekem sem jön be fene tudja miért, pedig ruhákban szeretem mert megy mindenhez. Meg citromsárga sosem kellene, nem illik hozzám, sosem volt a színem. Fehér. Na az meg olyan mintha hibajavító festékkel kentem volna ki. Max ha van rajta vmi minta, de inkább azzal virágot, levélkét stb festeni vele, már ha tudnék. :D
2012. szept. 15. 17:15
 3/23 anonim ***** válasza:

én jollye lakkokat használok, nagyon jó a fedése és hamar szárad, szép telt a színe már elsőre is, ilyen:


[link]

itt a fehér és az átlásztós


kedvencem a fehérvégű francia, a piros, és (bocs csajok) a fekete :) van olyan lakkom, ami fekete és pici csillámok vannak benne, nagyon szép. Eddig kék nem volt soha a körmöm, ma olyan lakkot vettem és olyanra festettem, mert amúgy a színnel semmi bajom, csak eddig olyan még nem volt.

ami szintén nem volt még, az a rózsaszín, de azt a szín nem is szeretem:)


mintákat tudok, ez egy egyszerűbb:

[link]


öt kis pötty körben, amikor még nem száradt meg teljesen az alapszín, egy tűvel a közepe felé behúzod a 'szirmokat', középre pedig egy elütő színből teszel pöttyöt (én pöttyözni is tűvel szoktam, úgy tuti annyi lakk kerül oda, amennyit én szeretnék:) )

2012. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nekem most ezek a kedvenceim:

[link]

Ezekből is a 103-as és a 121-es. Imádom, mert profi hatást érek el, pedig nem vagyok túl ügyes.

2012. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ritkán lakkozom a körmöm, jelenleg csak ez az egy színem van:

[link]


Amit szeretnék beszerezni:

[link]



Mintákat nem nagyon tudok, régebben, (mikor még volt türelmem hozzá), átlátszó lakkot használtam, és hozzá különféle matricákat.

2012. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ami kimaradt:


Amilyenre soha nem festeném a körmöm: neon színek, lila, citromsárga, sötétbarna, kék, zöld, ezüst, arany, nagyon csillámos árnyalatok.


A repedezős technika nekem is nagyon tetszik.

A húgomnak szoktam csinálni zöld-feketét:

[link]


A legszebb minták szerintem:

[link]

[link]

2012. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nálam körömlakk téren csak a Catrice lakkok jöhetnek szóba.Amiket használtam már az a Marilyn & Me,a Caught On The Red Carpet,a Sold Out For Ever,a Hip Queens Wear Blue Jeans!,és a Put Lavender on Agenda voltak.Mindet imádtam!
2012. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Több kedvencem is van jelenleg (mondjuk mindig változik mik az aktuális kedvencek).

[link]

[link]

[link]

A mintákat tekintve legtöbbször csak körömmatricákat használok. Ha jobban van kedvem pepecselni, akkor szoktam franciát csinálni, vagy színátmeneteset (lilát) szivaccsal. Sokszor használok csillámos fedőlakkot is.

Amit sosem kennék rá, azok az élénk, neonos színek, illetve rózsaszínek (max. nagyon halvány, pasztelleset tudok elképzelni).

2012. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a válaszokat! :)

Hát nekem a repedezős lakk nem jön be. Aki küldte a matt feketén fényes fekete mintát... na az nagyon szép, de nekem túl extravagáns lenne vagy hogy mondjam.

A piros és a pink lakk is 1 hónapon belül "érkeztek" hozzám, először fura volt a kezemen, de megszoktam.

Azok az essence pasztell színek csodálatosak. Nekem a moyra végül is 3 nap bírta, csütörtök du. kentem fel 2 rétegben és most mostam le, mert a vége nagyon megkopott már. De napi szinten 2-3-szor mosogatok, fémmel és műanyag alkatrészekkel foglalkozom, tehát ez elég jó akkor nem? :D

Nektek van Moyra és Miss Sporty? Meddig bírja a kiképzést nálatok?

Világos rózsaszínt én is szeretnék, meg valami nude árnyalatot, meg őszre egy szép bordót mondjuk.

Sajnos drága lakkra nem telik, inkább veszek 3-4 félét és akkor nem unom mint 1200-1500-ért 1-et. De elhiszem hogy azok jobbak! ;)

A kis virág minta nagyon helyes, el bírnám viselni ha megcsinálnád a kezemen. :D

2012. szept. 17. 10:25
 10/23 Iványi Vanda válasza:
Én a nude színeket preferálom, csokibarnát, világos rózsaszínt, feketét, vöröset, babakéket, vagy olyat amiben nagy glitter darabok vannak. ezeket általában a douglasben, vagy a dm-ben szerzem meg. a víritó rózsaszín, zöld, narancs, sárga, kék a nem kategóriába tartozik. sajnos ezekből van néhány, kisebb koromból.
2012. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!