Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színü most a körmötök?...

Milyen színü most a körmötök? Mindig a ruhátokhoz festitek, vagy ha kifestitek akkor pár napig olyan is marad? Figyeltek arra, hogy menjen a ruhátokhoz a színe?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem most átlátszó:D Ez megy mindenhez, de szoktam színes körömlakkot is használni, és annál nézem hogy megy-e a ruhám színéhez.
2009. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem most francia a kezemen meg a lábamon is, de kezdem kicsit unni, bár ez mindenhez megy. kedvenceim amúgy a piros, fuksziaszínű, meg a sötétbordó lakk, de ezek meg sajnos sárgítják a körmöm. ha nagyon nem passzol a ruhámhoz, akkor lemosom, de amúgy nem.
2009. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rajtam tegnap mélybordó mintájú bikini volt, ezért olyaok votlak a körmeim is.:) de ma egy rózsaszín felsőt vettem fel.. amihez elég cigányos volt eza szín:DD szoval most francia porcelán köröm arany csinllámokkal és strasszokkal:)
2009. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mekem vilagos rozsaszin csillogo csikokkal, es nem mindig a ruhahoz paszitom :)
2009. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem átlátszó és csillámos a vége.Olyan francia-szerű,csak krémszínű alapon csillámos.
2009. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nekem most piros :)
2009. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fekete kezemen-lábamon, és tegnap rohadt jól mutatott fekete bikinivel meg napszemüveggel a strandon;)
2009. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyém most lila, általában nézem hogy a körmöm színe olyankor passzoljon a ruhámhoz. 3-4 napig van max egy szín a körmömön szóval hozzá lehet öltözni.
2009. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem fekete és hófehér mintás. Nyáron 4 naponta csinálok újjat. Télen hetente egyszer. Ha valami fontos lesz a héten akkor biztos, hogy az alkalomhoz illőt csinállok, vagy befestem fehérrel és abba valami fekete vagy ezüst csillámos mintát teszek. Én azt mondom nyáron jobban dominálnak a világos színek, mivel aki jól lebarnult gyönyörüen kiemeli a körmét egy világos szín.
2009. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Általában rózsaszínes,lilás árnyalatok,de néha van h rikítóbb színű,nagy ritkán francia.Ha átlátszó vagy egyáltalán nincs rajta lakk azt nem szeretem.
2009. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!