Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix fülpiercingem bedagadt,...

Swifty4ever kérdése:

Helix fülpiercingem bedagadt, és piros. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja lövettem ki felül a porcban, és egyik naprol a masikra nagyon bedagadt, bepirosodott, és fáj is....

Az a baj, hogy annyira bedagadt hogy hogy a fülpiercing eleje és a hátulja összenyomja a fülemet, és szerintem a folyamatos nyomás miatt csak rosszabbodni fog a helyzet..

Használok Aloe First sprayt, és Betadinet...

valami tapasztalatok? hogy fog minnél hamarabb meggyógyulni?



2012. szept. 30. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1 mitől, sürgősen cseréld ki valami hosszabb piercingre vagy vedd ki mielőtt nem lesz komolyabb baj! Így semmiképp se gyógyul ha állandó szorítás alatt áll.
2012. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Keress egy piercing szalont a környéketeken. Menj be, mondd meg hogy begyulladt a füled, hosszabb szárú ékszerre akarod cseréltetni. Ott szépen kipucolják neked, kicserélik, és még tanácsokat is kapsz a gyógyulásra.

Én is így voltam, lőtték a fülem, de eltört a porc, a piercinges hozta helyre. :) Persze az új ékszert meg kell venni de nem egy horribilis összeg.


Magadnak nem biztos hogy ki tudod majd cserélni, mert ahogy kiveszed, a dagadás miatt szűkül is a lyuk és lehet nem tudsz másikat betenni. A piercinges ki fogja tudni cserélni.

2012. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!