Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen nyakláncot hol tudnék...

Ilyen nyakláncot hol tudnék venni?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon megtetszett ez a nyaklánc, de kicsit sokallom az árát. (Magyar claire's-ben kb 5000 Ft). Néztem már mindenféle oldalon (pl. vatera, Ebay), de egyik sem ilyen nagy, szép és jó árú. Esetleg hobbiboltban lehet kapni ehhez hasonlót? Vagy órásnál kéne szétnéznem?



2012. szept. 30. 15:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, a link így jó: [link]
2012. szept. 30. 15:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne interneten keresgélj, hanem menj be bizsus boltokba, kiegészítőknél is keresgélhetsz a ruha üzletekben. Nem emlékszem már pontosan, hogy melyikben, talán az I am-ben láttam hasonlót :)
2012. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már voltam bizsusnál, c&a-ban, tally weijlben, h&m-ben, Takko-ban, egyszóval már az egész áruházat körbejártam :/ Ja és Pécs környéke előnyben van, de benézek majd az egyik ékszereshez is hétfőn, hátha szerencsém lesz. Ment a zöld :)
2012. szept. 30. 15:18
 4/10 anonim ***** válasza:
c&a,new yorker,takko,rossmann. Ezek közül párban láttam ilyet csak nem emlékszem pontosan melyikben.:)
2012. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek közül Rossmann-ban nem is néztem :D
2012. szept. 30. 15:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Claire's van Magyarországon is, Budapesten az Arénában :D ha arra jársz, feltétlen nézz be :))
2012. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jajj bocsi utolsó vagyok, most vettem észre h már nézted :/ bocsi az offért :D
2012. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond utolsó :D Egyébként elugrottam óráshoz, meg hobbiboltba is benéztem, és sehol sem volt. Az egyikben mondták hogy pont elfogyott náluk, tehát nem lehetetlen a küldetés :D
2012. okt. 1. 15:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Megrendeltem ezt: [link] :) Mindenkinek köszönöm a választ!
2012. okt. 1. 19:08
 10/10 A kérdező kommentje:
2012. okt. 1. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!