Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok írni néhány linket...

Tudnátok írni néhány linket ahonnan sminkelési tanácsokat kaphatok?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon volt szükségem sminkre. Szempilla spirál, alapozó, szájfény és ennyi... Így is csinosnak éreztem magam és annak is tartott a környezetem.

De most, 30 évesen, két kicsi gyermek mellett ez már nem elég. Sápadt a bőröm, karikás a szemem... Szeretném újból jól érezni magamat a bőrömben. Valami jó smink kellene, ami ápol és eltakar. :)

Sajna nincs túl sok időm a gyerekek miatt, nagyon ritkán jutok el a kozmetikushoz. Szeretnék magam megtanulni sminkelni. Viszont azt sem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Ha ismertek valami jó oldalt, ahol segítséget kapok, küldjétek az elérhetőségét légysz!



2012. okt. 7. 13:03
 1/2 anonim válasza:
100%
sápadt bőrre vítpótlás, karikás szemre garnier roll on eyes. és tényleg használ, ezután halványabb alapozó, puder, szemcerka spirál, és minden a régi.
2012. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/results?search_query=natural+make+up&..

Itt csak találsz valamit,ami tetszik.:)

2012. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!