Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti megvennétek ezt a szájfényt...

Ti megvennétek ezt a szájfényt kb.1400 Ft-ért?

Figyelt kérdés

[link]


A bal oldali már megvan, a kedvenc szájfényem lett, kuponnal féláron megvehettem.

Most viszont nincs kuponom és a középsőért epedezem... de nem tudom hogy megérné-e kiadni ennyi pénzt egy szájfényért?

Ti mit tennétek a helyemben? (Amúgy ha valakinek megvan a középső szín, az megírhatná, hogy tényleg jó színe van-e :) )


2012. okt. 14. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én semmiképp, egyrészt mert nem szeretem a szájfényt, másrészt drága szerintem. Napi használatú szempillaspirált sem vennék már ilyen áron. Szerintem várj akcióra.
2012. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a szájfényeket,meg amúgyis drága
2012. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszene szerintem megvenném. A Manhattan szájfények amúgy szerintem a legjobbak, jó tartósak és erős a színük. Van Waterflash meg olyan kicsi long lasting szájfényem tőlük, nagyon szeretem őket. Mindkettőt akciósan vettem amúgy. :)
2012. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az előző bevált, akkor mindenféleképpen megvenném! :)

Én egyszer 2000Ft-ot költöttem egy szájfényre...(Rimmel stay glossy), és azt is újravettem, mikor elfogyott (mondjuk akkor már akciósan), pedig nekem spórolnom kéne, hiszen önálló keresetem még nincs (tanuló vagyok), és mielőtt jönne, hogy lehúztam a szüleimet: a szülinapomra kapott pénzekből tettem félre erre a szájfényre...

2012. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el, bementem a DM-be és le volt árazva, féláron megvehettem a szájfényt :D :D :D Annyira örülök neki :D
2012. okt. 14. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!