Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok jó minőségű,...

Ajánlanátok jó minőségű, tartós rúzst, szemhéjpúdert és pirosítót?

Figyelt kérdés
Előny ha nem az egekben van az ára, de ha egy kicsit drágább az sem nagy baj , egyszer beruházok rá. Inkább természetes színű rúzst keresek , halvány rózsaszínt vagy kicsit barackosabbat , de egy vér vörös is elférne a pipere táskámban. Ti melyik márkájú rúzzsal vagytok megelégedve? Kérlek ajánljatok pár jót! Szemhéjpúderből valami rózsaszínes barnás árnyalatúakat keresek, lényeg hogy jól fogjon és ne tűnjön el fél óra után. Pirosítóból szintén jó minőségű , de lehetőleg nem túl drága , barnás , bronzos , narancsos árnyalatot keresek. Kérlek segítsetek! Köszönöm :)

2012. okt. 31. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
MAC, kb 6000 egy rúzs.
2012. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Catrice-nek vannak tartós rúzsai, szemhéjpúderből és pirosítóból is a MAC-et ajánlom
2012. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

NYX rúzsok, Sleek szemhéjpúderek a legjobbak számomra.

Pirosítót nem használtam sose.

2012. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Miss Sporty, 800 Ft körül van asszem :)
2012. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a nyáron essence rúzst vettem. Jól pigmentált és viszonylag tartós rúzsnak tűnt, de kicsit melléfogtam a színválasztásban, így tovább is ajándékoztam. Egyébként egy kis praktika, amivel tartósabbá lehet tenni a rúzst: az ápolt ajkakra ütögess egy kis korrektort és húzd meg a kontúrt. Utána rúzsozd ki a szádat, majd egy zsepivel itasd le a felesleget. A rúzsra vigyél fel egy kis púdert, és ütögesd bele a rúzsba. Ez után már csak vékony ecsettel dolgozz, mert ezzel tökéletesebben tudod felvinni a rúzst a kontúrvonalon belül. Az ecset segítségével vigyél fel még egy réteg rúzst. A második réteg megtapad a púderben, ezáltal jobban kijön a rúzs pigmentáltsága és tartósabb is lesz.


Nekem most miss rose pirosítóm van, eurós boltban vettem 2 árnyalatú és 500Ft körül volt. Az enyém barackos és rózsás árnyalatú. Könnyű vele dolgozni, nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni, de nem túl tartós. Ezt csak akkor ajánlom, ha tényleg valami olcsót, de nem gagyit keresel.


A szemhéjpúdereim nagy része szintén essence. Többnyire jól pigmentáltak és szépek színei. Mindenféle alap nélkül úgy 2-2,5 órát bír ki nekem, viszont vettem szemhéjalapozót (essence i love stage - szerintem nagyon jó), ezzel már sokkal tovább bírja. Amikor tényleg van időm és energiám szépen aprólékosan kisminkelni, gondosan lealapozni a szemhéjamat stb., akkor akár egész nap is bírja a sminkem. Persze a pigmentáltságból egy picit veszít a nap folyamán, de legalább nem gyűlik össze egy csíkba és ezt a hiányosságot könnyen lehet korrigálni, ha nálunk van a szemhéjpúder és az ecset. :)

Ráadásul az essence szemhéjpúderek nem is annyira drágák.

2012. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!