Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy csinaljak szep mukormot?...

Hogy csinaljak szep mukormot? :o SOS

Figyelt kérdés
Ma lesz a haloweenes party a siba . Beoltozok es naaagy fekete mukormot akarok h ragasszak szepen tartosan fel?:o sossos

2012. nov. 9. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak előre lereszelt körmök, amik szép hosszúak. Veszel hozzá műkörömragasztót és felragasztgatod, bár én így elsőnek azt mondanám, kérj meg rá egy biztos kezet, aki már csinált ilyesmit. Anyukád biztos szívesen megcsinálja, csak nem akarja, hogy a lánya "csúnya" legyen a jelmezbulin. :)
2012. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat koszi...am en szoktam csinalni.nagyon soksgor de en ugy ertettem h szepen pl eloszor lereszelem stb.:) de koszii am az anyukam sokkal benqbb mint en xDD
2012. nov. 10. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!