Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jó minőségű táskát...

Milyen jó minőségű táskát vegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Már több táskát vettem életem során, viszont sosem voltam a minőségükkel megelégedve. Elszakadozik itt-ott a táska és csalódást okoz. Szeretnék egy tartós táskát beszerezni, viszont nem tudom, hogy milyen márkájút érdemes beszereznem. Milyen jó minőségű táskát ajánlotok? (Gucci és társai árkategóriát nem engedhetem meg magamnak, viszont úgy 20e-ig még elfogadható az ár) (nem sportos táskákra gondolok)

2012. nov. 14. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Fendi!!! Boltban valoban draga 2000 euroba is kerulhet de neten en mar talaltam sokkal olcsobban is...400, 800 euroert.Ha mar tartos...

[link]

Egyebkent en mar vettem jo minosegu s Oliver taskat is akciosan 35 euro volt... vagy mexx 65 euroert:) a markas uzletekben is szoktak learazasok is lenni vagy ajanlom a netes vasarlast, esetleg second hand shop.

2012. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilvan meg tudja a kerdezo fizetni a 4-800 euros "akcios" taskat, ha azt irta, hogy 20 ezer korul van a hatar..

Ilyesmi kerettel en mondjuk egy rialto taskat vennek, azok mar vannak 20 ezer korul is, es jo minoseguek nagyon.

2012. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!