Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sztárok (például) hogy sminkel...

Sztárok (például) hogy sminkelik ki magukat úgy hogy egy pattanás sem látszik?

Figyelt kérdés
én is használok egy kevés kis alapozót, de amikor nagyobb pattanásaim vannak azokat nemtudom eltűntetni alapozóval.

2012. nov. 22. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

nem kevés alapozót hazsnálnak és nem oylan simát. Van olyan alapozó ami bármit elfed, pattanást, sebet, zúzódást, tetoválást. BÁRMIT

Ezek nem napi használatra valók és nem tesznek jót a bőrnek sűrű hazsnálat mellett.

2012. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kevés és nem egyféle alapozót használnak, legalább öt réteg, ha nem több van rajtuk, de megfelelő fényben még ezek alatt is látszik, mennyire ki van készülve a bőrük...
2012. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztároknak ugyanúgy látszik a pattanása meg minden ha közelről néznéd... persze megvehetik a legjobb alapozót, korrektort, szóval az is sokat számít.
2012. nov. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb minőséget használják, amit mi nem tudnánk megfizetni. Másrészt sokat kennek rájuk (hiszen a sminkjüket legtöbbször profi sminket csinálja), és olyat is láttam, hogy van, hogy szórópisztollyal viszik fel az alapozót, hogy egyenletes legyen.

http://www.youtube.com/watch?v=ex33wtqnNz8

Ez egy videó, ahol egy nagyon pattanásos lány mutatja meg, hogyan tünteti el a pattanásait. Nekem leesett az állam, mikor lemosta a sminket, és láttam mi van alatta. o.O

2012. nov. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát elsősorban, fotózásokra, vörös szőnyeges megjelenésekre profi sminkesek sminkelik őket, akiknek a szakmai hozzáértése százszor akkora, mint a tiéd vagy az enyém. Ezen felül a legjobb minőségű, jól fedő termékeket pakolják rájuk.

Nézd meg ezt a youtube-fiókot, a nő egy sztársminkes, nagyon sok híres színésznővel dolgozott már, és remek videói vannak fent, amikből sokat lehet tanulni: http://www.youtube.com/user/lisaeldridgedotcom?feature=resul..

2012. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!