Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek van köldök pirszinge!...

Akinek van köldök pirszinge! Lenne egy pár kérdésem (? )

Figyelt kérdés

Pirszinget szeretnék a köldökömbe

Mennyi ideig kell fertötleniteni?

Hallottam olyanokat hogy amig be nem gyogyul teljesen addig nem szabad tesire/edzésre menni és nem szabad napozni(?)

Tényleg igaz hogy ha rosszul lyukasztjàk vagy a ha elfertözödik és ki kell venni akkor bedagadhat a köldököd?

Mennyi ideig tart amig teljesen be nem forr?!?



2012. nov. 26. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A piercing hülyeség, akárhová is teszed! Szerintem még egyszer gondolt át, hogy biztosan akarsz-e. Lehet, hogy most tetszik tetszik, de ha majd a köldököd begyullad és feldagad meglátod, hogy nem is volt, olyan jó ötlet! Szóval én csak azt tanácsolom, hogy gondold át!
2012. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, én is szeretnék köldök piercinget. Azt pontosan nem tudom, hogy meddig kell krémmel kenni, de nem hiszem, hogy túl sokáig. Mehetsz vele akárhova, de nagyon óvatosan, mert az elég fájdalmas egy ideig. Télen ajánlott csinálni, mivel napozni nem igazán szabad, és egy ideig víz sem érheti. A köldököd később forr be. Gondolj arra a nőkre, akik a terhesség ideje alatt kiveszik a köldökükből. Amúgy ha elmész egy szalonba, ott fel fognak világosítani ne aggódj.
2012. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónapja van,imádom:)

Én nekem 3százalékos hidrogéntperoxidot irtak rá és patikába lehet kiváltani.

Ém 2 hétig kenegettem vele!

Most már nemis piros és semmi :)

Fürdeni az elején nemlehet inkább a tusolást ajánlják!

A többiröl még nemhalottam,amit kérdeztél,én ugyanugy sportoltam,még suliba járok,de focizni nem mert az kemény lett volna a hasamra megy a labda:)

15/L

2012. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kb két hétig fújtam fertőtlenitővel és tusoltam fertőtlenitős szappannal..már 3 éve meg van és semmi baja. Olyan nincs, hogy rosszul szúrják. Ha begennyesedik,vagy begyullad sokszor, akkor egyszerűen nem birja a bőröd és ki kell szedned, aztán pedig fújnod megint és szépen begyógyul majd. Ilyen egyszerű, de az izzadást kerüld, ha megcsináltatod (edzés,torna nehéz fizika munka) legalább 1 hónapig, és elvileg nem lesz vele gond!
2012. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat
2012. dec. 2. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!