Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudom hogy cserélhetem-...

Honnan tudom hogy cserélhetem-e már a köldök piercingem?

Figyelt kérdés
Csütörtökön csináltattam piercinget, előtte csak fülbevalóim voltak, de ott tudtam kb mennyi idő a gyógyulás, meg fogatáskor is éreztem, de most a piercing szára miatt ugye forgatni nem lehet, de azt sem tudom mennyi idő alatt fog begyógyulni. Honnan tudom biztosra hogy már ki lehet cserélni egy másik ékszerre?
2012. dec. 16. 03:15
 1/1 anonim válasza:
Én júliusban csináltattam köldök piercinget és akkor azt mondta a piercinges h fél év múlva cserélhetem ki ha begyógyul! Mondjuk én már a múlthéten kicseréltem mert szépen begyógyult már egy jó ideje. A gyógyulási ideje mindenkinek más. Akkor tudod h begyógyult ha nem váladékozik már, nem piros és könnyen tudod fel-le mozgatni.
2012. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!