Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet műkörmösnek tanulni?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy sokkal kifizetődőbb lenne, ha egy barátnőmmel elvégeznénk egy tanfolyamot, és egymás körmeit készítenénk el. Hol lehet tanfolyamra jelentkezni, mennyibe kerülnek a kezdéshez szükséges dolgok?
2009. aug. 24. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Levelezőst tudnék mondani: www.tanfolyam45.hu. Az elméletet kiküldik, ezután kapsz egy oklevelet. Utána lehet menni gyakorlatra.
2009. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!ez nincs korhoz kötve szerintem, ehhez 8 osztály meg egy egészségügyi alkalmasságot igazoló papír kell. Menjetek el a munkaügyi központhoz, és akkor ingyen van a tanfolyam, ha megbuksz akkor kell kifizetni a vizsga árát(26 000Ft), hogy még tudj menni vizsgázni.Mindent ők adnak, kellékeket mindent.de nagyon sokan lesznek előre szólok, amikor én jelentkeztem 100 ember volt egy 20 fős csoportra...de sikerült :) ja és 3 hónapig tart. Ha elmész máshova ott van hogy 200 - 300 000 körül van, ismerősömnek 250-re jött ki a végén az anyagokkal lámpával, vizsgával mindennel együtt.
2009. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettetek! 14:23-as, kérhetnék tőled egy elérhetőséget?(e-mail vag msn cím)
2009. aug. 24. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!