Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen a tartós műszempilla?

Milyen a tartós műszempilla?

Figyelt kérdés
Meddig marad fennt, milyen fajtái vannak, mennyibe kerül?
2008. máj. 30. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Olvastam olyat, hogy szempillahosszabbítás és dúsítás, ami 3 hónapig viselhető, 15ezer ft. (hát nem semmi :S) De ami elérhető általános kozmetikában is 4-5 hétig maradhat fenn és 2500-3000 ft között van.
2008. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Thanx :)
2008. máj. 30. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Van 3D műszempilla, ami akorá 8-10 hétig fent marad, viszint valahol 12ezer Forint.Bár hallottam oylat is, hogy 9, vagy hét.
2008. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is a 3D műszempillát javaslom, nem is lehet érezni.


A www.muszempilla.lap.hu oldalon megtalálsz mindent a műszempilláról.

2008. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a 3D műszempillát ismerem, arról tudok neked írni. Ez egy szálanként felrakható technika, csak kozmetikus tudja megcsinálni. Vízálló, könnyálló, súlytalan, bármit lehet vele csinálni, és nagyon tartós, akár 1,5-2 hónapig is fenn van, és ami a lényeg nem töri el a saját pillámat. Nagyon szép természetes, vastagabb és színes változata is van. Az ára 10-20.000 Ft között mozog. Én a Baalbek Stúdióban csináltatom, mert ők nagyon profik, már 3 éve csinálják, és nagyon szépen dolgozik a kozmetikus csaj.
2008. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!