Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Emós fiú vagyok és már szeretn...

Emós fiú vagyok és már szeretném kisminkelni magam. Hogyan kell? Még nem csináltam.

Figyelt kérdés
Több emós oldalt is megnéztem, de sehol nem írták, hogy hogyan csinálják a fiúknak a sminket. Főleg lányok válaszát várom!
2008. máj. 30. 14:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

pontosan ugyanúgy, ahogy a emócsajok... vastagon feketével a szemet, és feketével a körmöt... csak ne csodálkozz, ha egy heteró fiú belédzuhan, és addig üldöz a szerelmével, amíg meg nem szólalsz [vagy le nem húzod a gatyád]

nagyon kikívánkozik belőlem a véleményem, de inkább nem mondom, végülis nem ez volt a kérdés...

egyébként sminkcuccokból a miss sporty-t ajánlom, nekem az bejött. ;) - egy nem emós csajszi :)

2008. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Húzd ki jó erősen a szemedet feketével ezt egy kicsit satírozd el.A szemed belső zugába szürkét/feketét vagy esetleg sötét lilát olykor rózsaszínt tegyél és a szempillaspirál...Kész!!!!
2008. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Tök ugyanúgy kell, ahogy a lányoknak. Lányoknak pedig biztos vannak sminktippek emos oldalakon.
2008. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Lényegében ugyanúgy festeted magad, mint a lányok, vastag fekete szemceruza alap, ha akarod, alapozót is használhatsz vékony rétegben (jól elosztalva, hogy ne nézzen ki maszkszerűen), fekete körömlakk, esetleg rúzs. Ízlés dolga.


Csak aztán vigyázz, nehogy szembejöjjön veled egy csapat rocker az utcán, mert akkor a világ összes sminkcucca nem tünteti el a verés nyomait... Náluk ugyanis mostanában a legdurvább káromkodás így szól: "Ba***ál meg egy emóst!" :P

2008. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Milyen színű smink, rúzs illene az arcomhoz? barna szemem és barna középhosszú hajam van.
2008. máj. 30. 16:27
 6/26 anonim ***** válasza:
51%

fekete, de ez nem az arcodtól függ, hanem az emóságtól... hagyd csak, hogy vigyenek a divathullámok, há mert az a menőőő nézzen ki mind ugyanúgy, persze, nehogy egyéniség legyél! ;)


[hánynom kell ettől. divatdivatdivat. fúúúúj. legyél már ÖNMAGAD könyörgöm! mi lesz így a világgal...?] - az első hozzászóló.

2008. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%
Mindenkinek szíve joga azt csinálni, amit akar!!! Amúgy meg sokkal kevesebben vannak még az emósok, mint a punnyadó nagy átlag!!!
2008. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
A barna szemhez, használhatsz mélybarna festéket, vagy feketét az mindenhez megy...rúzsban a szürke és fekete szíeket ajánlom. (feketerúzst iszonyatosan nehéz találni, úgyhogy egy körömnyi krémet keverj össze szempillaspirállal, ideiglenesen jó megoldás) Az arcod púderrel vagy világosabb színű alapozoval kifehérítheted.
2008. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
punnyadó nagy átlag? én nem vagyok punnyadó nagy átlag, és még NAGYON sokan nem. de én legalább önmagam vagyok. de te bizti magadról beszéltél. ;)
2008. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz fekete rúzst találni? 300 forintért láttam a héten leárazva a DM-ben...
2008. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!