Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki tud nekem olyan helyet...

Valaki tud nekem olyan helyet mondani Budapesten, ahol még ma tudok venni Burberry london férfi after shave-et? Ajándék lesz, ha sikerül beszerezni még ma.

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Douglas? Nem tudom, csak tipp.
2013. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 delusion ***** válasza:

Bármelyik komolyabb parfümériában lesz szerintem (pl. Müller, Douglas).


De hatalmas lehúzás lesz, bár ezt gondolom Te is tudod. :D

2013. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Douglas-ban és dm-ben nem találtam, szerintem rossamnnban is néztem, müllerben is csak a corvin plázában találtam, ott 20ezer volt. Reméltem, hogy megúszom olcsóbban.. :\
2013. jan. 3. 13:30
 4/6 delusion ***** válasza:
20 000 ? Hát azért ennyire brutálisra nem gondoltam volna.... amazonon 20-30 dollárért kínálják a 150 mL-es (!) változatot, meg valami magyar netes parfüméria oldalán is hasonló árat láttam...:S de hát ha ilyen gyorsan szükséged volt rá, akkor sajnos csak ez az opciód volt.
2013. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neten én is láttam 10ezer körül, csak az a baj, hogy doboz alapján nem tudom, hogy milyen kell, mert van mindenféle változata, igazából amit kiírtam, az is csak tipp, valószínűleg ez az, de meg kéne szagolnom ahhoz, hogy biztos legyek benne. Nem akarok más illatot rendelni véletlenül.
2013. jan. 3. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Aréna Pláza.Dougles
2013. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!