Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki mit gondol gabifrizurai...

Ki mit gondol gabifrizurai csatornáról?


2013. jan. 5. 23:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim válasza:
73%
Utolsó előtti Ehssty tényleg nagyon nagy arc :D szerintem Gabi viszonylag jól sminkel...viszonylag, hát gyerek mit mondjak? Láttam jobbat is. Nem értem miért kell ennyi idősen ilyen bazi sok smink. De ezt nem mi döntjük el. A hangja engem kifejezetten idegesít és igen egyetértek a bunkó válaszaival. Valamint engem is idegesít ez a dobálózás x). Ezek nélkül sokkal rendezettebb videót csinálna. Mellesleg ha nézem egy videóját akkor egy csomó idő elmegy a hülye "bakikkal" most mondhatjátok, hogy akkor miért nézem és miért nem kapcsolok el. A videói tetszenek de sok dolog zavaró pl ez az időhúzás. Meg a panaszkodásai h "Van aki videózna". Ezek is idegesítenek, de csak a véleményem mondtam el :)
2013. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a véleményt :)

Igen Ehssty egy olyan karakter, akivel , amikor először találkoztam kicsit nagyot néztem, mert néhányan talán picit dilinek találhatják, de szerintem ez neki pont jól áll és ettől érdekes is, hogy nem egy megrendezett videót csinál, hanem a saját maga kicsit hülye, de jó stílusát szövi bele a videóiba. Rajta jót lehet röhögni, mert tényleg valódi a humora. :)

Ezen kívül persze vannak olyan pl. a magyarnál maradva, olyan csatornák, ahol kicsit idősebbek és tehetségesebb sminkesek vannak például a Darla smink illetve, amikor Dorkának mentek a sminkes videói .. De például a fiatalabb közül szeretem Follow Annát vagy Móni szépségvilágát.

Gabi videóit én is csak azért nézem meg, mert kíváncsi vagyok a sminkjeire vagy épp a frizuráira, a műbakijain meg egyszerűen ásítok egyet ...:)

2013. aug. 11. 17:33
 43/81 anonim ***** válasza:
100%

Ehssty-t én nagyon megszerettem, először azt hittem, hogy dilis vagy valami kattanása van, de egyre több videót néztem meg tőle és most már nagyon szeretem :D

Follow Annát is szerettem, de elcsépeltté vált, meg a sminkelős videóiban újabban MacBarbie07-et utánozza.

2013. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim válasza:
100%
Utolsó, egyetértek. Anna már nekem is zavaró...
2013. aug. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim válasza:
100%
Mondjuk nekem az a MacBarbie07 vagy ki is idegesítő, a videói elején az a "sikoltozva beszélés" nem tom, hogy leírni de engem nagyon irritál...talán azért mert a csaj se szimpi xD
2013. aug. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 A kérdező kommentje:

Szeretem Annát, mostanság néha már engem is zavar a beszéde, de alapból még mindig jobb, mint sok más youtubes ..

MacBarbie07-ra fel vagyok iratkozva, de mégsem rémlettek a videói.. >.< bár külföldi csatornákra rengetegre fel vagyok iratkozva és a feléről nem is tudok...

Én például citromhab videót is nagyon szeretem, mert bár sminkeket nagyon nem szokott készíteni inkább a vásárlós illetve elhasznált videók... szóval , mint sminkguru nem jó, mert momentán nem is készít olyan videókat, de a hangját én nagyon szeretem :)

2013. aug. 12. 22:04
 47/81 anonim ***** válasza:
21%

én szeretem Gabit :) ő a kedvenc Youtube gurum :) igen, 14 éves, elég fiatal, de én se sokkal később (15 évesen) kezdtem el sminkelni :) vannak idegesítő dolgai, néha nagyképű is, de mégis jobb, mint a többi guru, szerintem. és tetszik, hogy szép sminkeket csinál! :)


Móni szépségvilágát is szeretem, csak túl hosszúra sikerülnek a videói és halkan beszél, nekem az tetszik Gabiban, hogy csak a lényeget mutatja, meg egy-két bakit, ami nem baj, hogyha megrendezett, sztem viccesek.:)


Nojko nekem nagyon unszimpatikus. flegma, unott, a fölösleges 15 perces dumálásai irritálnak, szerintem nem is szép.


Barbi sem szép, meg túl sötétek a videói.


Follow Annának a hangja nem tetszik, meg szerintem ő sem kifejezetten szép, de tud csinos lenni :) de amikor azt mondja, hogy mutat most nekünk egy gyors sminket, hajat és felöltözést reggelre, akkor ez történik a videóban: a létező legtöbb sminkterméket magára keni, még a szempilláit is begöndöríti! elhiszem, hogy ez neki 5 perc alatt megvan, de egy kezdőnek ez minimum 15-20 perc lenne... ha nincs időd reggel a hajadra, akkor csak megfésülöd, nem? de ő meg betupírozza és össze is köti... és csettintéssel vált ruhákat, hát ezzel tényleg nagyon sokat segített :D de szeretem egy-két videóját.:)


Plaura99 kicsit Gabi-copy, dehát legjobb barátnők...:) és nem mosolyog a videóiban... ha Gabival szerepel, azt szeretem, de egyedül olyan uncsi, és szintén sötét van a szobájában...


Esshty túl sok szerintem. túljátssza magát, ez a "hali mindenki" olyan idegesítő... valami nem kóser ott neki, legalábbis ezt mutatja.:D de egy-két videója neki is jól sikerült.:)


még az tetszik Gabiban, hogy a tag videóit érdekessé teszi Jani segítségével :) nem úgy, mint a többiek, akik egy telefonnal a kezükben felolvassák mosoly nélkül a kérdéseket és válaszolnak rá. Gabi apukája is nagyon aranyos, Jani is :)


18/L

2013. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad a véleményed :)
2013. okt. 27. 20:04
 49/81 anonim válasza:
85%
Engem Gabi személyisége nagyon irritál. Egyrészt az ízlése pocsék, szerintem. Másrészt szerintem egyáltalán nem jók a sminkjei. A többségét inkább buliba lehetne hordani. Külön készít kék, zöld meg rózsaszín sminket, oké lehet néhányat kérésre, de akkor is. Tényleg bunkó, alig válaszol 1-2 kommentre, de a "rajongói" is tök buták szerintem. Istenítik és már el vannak veszve ha nincs meg az a cuccuk mint neki, mármint láttam ilyen komikat is...nem azt mondom, hogy mindegyik ilyen de vannak. A példaképüknek tekintik, közben kik is? 10-13 évesek lehetnek...mármint a többség. És őket ő inspirálja a sminkelésre. Én ennyi idősen azt se tudtam mi az! Egyedül a TAG videói tetszenek mert viccesek de egy idő után unalmas lesz és van, hogy a felénél elkapcsolok. Ha olyan kedvem van nézem a videóit mert érdekesek a szerkesztéseknek hála és nem olyan, hogy "jaj felveszem egy telefonnal és kész" hanem ügyelnek a beállításra és a fényviszonyra. A műbakiai az idegeimre mennek de inkább elsiklok felettük. Az összes videójában leejt valamit. Van aki ezt nem unja? Na ennyi lenne a véleményem róla és elnézést a fanoktól!
2014. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jan. 3. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!