Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkelje magát egy...

Hogy sminkelje magát egy biológiailag fiú, de magát nőnek/lánynak érző ember, hogy (jó) nőnek nézzen ki, de ne legyen olyan, mint egy prostituált?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szecsődi Kari ízlésesen megoldotta. (Csak vicceltem.)
2013. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alexandra0908 ***** válasza:
32%
leginkább sehogy.
2013. jan. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Sehogy. És nem azért mert én egy csúnya homofób kirekesztő figura lennék. Hanem mert rohadtul nem bírom ha engem mint hetero férfit aki NŐT keres így meg akarnak téveszteni magukat nőnek érző FÉRFIAK. (Thaiföldet se nekem találták ki, tudom :D)
2013. jan. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen termeszetes sminkkel? Olyan szinekkel ami kozel allnak a borod szinehez. Termeszetesen ne mindennapra, csak ha pl. megfelelo tarsasagba mesz.
2013. jan. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a természetességre törekedj, és felejtsd el az élénk, rikító színeket. A pasztellszínek domináljanak, azok eleve olyan bájosak:) És persze menjen a bőrszínhez, hajszínhez.

Ez a kérdés rólad szól, vagy csak úgy általánosságban?

2013. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő is ki tudja sminkelni magát úgy, hogy ne nézzen ki prostituáltnak. Na, tőlük kéne ötleteket lopni.
2013. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha fiunak szulettel viseld buszken a nemedet!

De ha mindenaron sminkelni akarsz boven eleg egy kis szempilla spiral es fekete szemceruza a pillak tovebe es ajakbalzsam azt amugyis mindenki hasznalhatna foleg telen hogy puhak legyenek az ajkai de vigyazz ne csillogosat valassz hanem matt hatasut. Amugy ha annyira lanynak kepzeled magad nem eleg ha csak egy finom illatu testapoloval kenegeted magad, sok igazi no sem sminkeli magat hanem attol noies mert annak szuletett. Fogadd el magad ugy ahogy vagy :D

2013. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!