Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 évesen szerintetek korai...

13 évesen szerintetek korai még a szemceruza?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem az teljesen belefér.:)
2013. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, korai. Ha nagyon nem bírsz magaddal, valami barnát válassz. (az is látszik, csak nem annyira durva mint a fekete)
2013. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Korai, felesleges, és egy 13 évest sem láttam még aki szépen használná, így csak rondábbak lesznek tőle.
2013. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
minden napra korai, viszont kezdj el gyakorolni, hogyan használd és mi áll jól, és igen, sötétbarnával kellene kezdeni vagy fényes színekkel, kékkel, zölddel, ami jól áll. Szemceruzát meg spirál nélkül nem érdemes használni, azt is vegyél.
2013. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem korai, én 13 évesen szépnek hittem magamat, képeket is csináltam magamról, mostanában kerültek elő, és legszívesebbek kiszurkálnám a szemeimet.. Max hétvégén otthonra és barnával, a smink meg öregít.. ha viszont ki is fested magad akkor anyukád még csak meg se lássa milyen lesz.. ha meg kimázolod magad akkor ne feküdj le úgy aludni hogy nem mosod le.
2013. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egyaltalan nem.. En 13 evesen most boven festem magam... Spiral plusz szemcerka alul es fulul is meghuzom a pillaim vonalat....
2013. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!