Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri 3d-s műszempillát...

Megéri 3d-s műszempillát csináltatni? Az eredeti pilláim nem fognak kihullani, meggyengülni? Ha igen, akkor rendbe fognak jönni egy idő után?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, nekem nincs de barátnőmnek van és ő megbánta nagyon. Zavaró alvásnál, nem olyan nagyon látványos az eredmény, kéthetente mehetsz feltöltetni és nem kevés pénz, sok negatív véleményt is olvastam róla. SZERINTEM válassz egy nagyon jó max factor vagy loreal, esetleg Lancome Hypnose szempillaspirált, olcsóbban kijössz jóval és nem károsítod és ritkítod a pilláid. Ha nem vagy megelégdve a pillákkal, fülpiszkálóval kenegesd ricinusolajjal több hétig, növeszti és erősíti azokat de a szemedbe ne menjen!! Én ezt tenném, nekem bevált, persze a műszempilla cuccra biztos jön majd sok pozitív komment is...
2013. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg.

Egyetlen egy előnye van: valóban szép, dús, hosszú szempilláid lesznek.

Viszont ezzel szemben van sok hátránya is. Nem egy olcsó dolog és 1-2 hetente vissza kell járni újratölteni (egyébként baromi sokáig tart míg egyesével felrakják). Sminklemosásnál is oda kell figyelned, óvatosabbnak kell lenned. Olyan ismerősöm is van, akinek eléggé megritkult a saját szempillája (bár ő 1,5 éven keresztül szünet nélkül rakatott műszempillát).


Abban nem hiszek, hogy a ricinus olajtól dúsabbak lesznek az ember szempillái (legalábbis nekem semmit nem használt), szerintem ez csak a genetikán múlik. Viszont egy jó minőségű szempillaspirál sokat segíthet.

Emellett lehet kapni drogériákban tincses és soros műszempillát, amit alkalmanként fel tudsz magadnak rakni (a tincses akár 1 hétig is fent marad ha jó minőségű ragasztóval teszed fel).

2013. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én kozmetikus vagyok és sok szempillát rakok, az a tapasztalat, hogy természetesen jót nem tesz a szempilláidnak, viszont ha jól van felrakva és Te is betartod az utókezelésre vonatkozó szabályokat, akkor csak nagyon kis mértékben roncsolja a saját pillákat (pl.annyira, mint egy vízálló spirál). Szerintem érdemes kipróbálni, maximum ha nem jön be, akkor nem mész többet, viszont nekem nagyon sok vendégem szereti, és akinek bejön, az utána már el sem tudja képzelni nélküle, annyival könnyebbé teszi pl. a reggeli készülődést...

Ja és a töltésről annyi, hogy ha jó szakemberhez kerülsz, akkor 3-4 hetente elég töltetni...

Időben változó, van aki gyorsabb van aki lassabb, én kb 1 óra alatt szoktam végezni..

Na, úgyhogy szerintem egy próbát megér, addig úgysem tudod eldönteni, hogy jó-e vagy sem...:)

2013. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pár napja csináltattam meg és IMÁDOM! :DD
2013. febr. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!