Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miss rose terméket hol lehet...

Miss rose terméket hol lehet venni? Jók? Megéri?

Figyelt kérdés

Debrecen és környéki vagyok.

ha konkret helyet nem tudtok,mindegy, vélemény is jól jön.


2013. jan. 15. 17:14
 1/4 concandela válasza:
Miss Rose termékeket én ilyen eurós boltokban láttam, pl. Euro Family. De nem ajánlanám, nem tartósak és inkább ártanak a bőrnek, mint használnak. Ha már olcsó, akkor inkább Essence, hiszen azok jóval jobb minőségű termékek.:) A Miss Rose túl olcsó.
2013. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem szeretem az essenct.

lakkjai 1 nap alatt elkezdenek pattogzani.

korrektorja nem fed.

szemoldokceruzaja nap végére eltűnik.

szájfénye 30 percet se bír

egyedul a zseles szemhejtus valt be. a tobbi elég silány. jó hogy nem draga, de a catrice hasonló áron ezerszer jobb. pedig egy cég gyartja

2013. jan. 15. 18:07
 3/4 concandela válasza:
Igen, szerintem is jobb a Catrice, viszont a Miss Rose az Essence-nél is százszor gagyibb:/
2013. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jól pigmentáltak, tartósak is. de legalább annyi hátránya is van, pl. nehezen mosható le. mikor használtam, 2 napig rajta volt a szememen a szemhéjpúder maradéka, akárhogy próbáltam leszedni a sminklemosómmal. aztán ki is csípte. amúgy sokan szeretik, de nem éri megvenni, amúgy is kínai, tök olcsó, ki tudja mik vannak benne. de tény, hogy a színek kurv@ gyönyörűek...:(
2013. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!