Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel fessem a szemöldököm?

Mivel fessem a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Halvány a szemöldököm, eddig ceruzával húztam ki minden nap. Kipróbáltam a hennát, de csak 4 napig marad rajta. Tetoválni nem akarom, mert hogy fogok kinézni 80 évesen?

Mivel fessem ami kibírja legalább 1 hétig?


2008. jún. 1. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el kozmetikushoz. Ő jobban is látja, hogy hogy lesz szimmetrikus. Amivel festi, egész sokáig bírja és nem is drága.
2008. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tetovácio natgyon fel szívodik, pláne ha pont az eredeti ször alatt lesz. pár év múlva már semmi nem látszik szinte. (mások észre sem veszik)

én nem sminkelek minden nap, de mikor igen akkor szempilla spirállal ovatosan áthúzom, és pont jó lesz. (nekem sötét a hajam meg a szemöldököm is)

2008. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szya! Szerintem mejél el kozmetikushoz és az tuti, hogy megmarad! Tapasztalatból mondom!
2008. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fordászkellékes boltban lehet kapni szemöldökfeséket, otthon is be tudod festeni így magadnak, és ugyanolyan tartós lesz mint ha a kozmetikus csinálta volna
2008. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanácsolom h a szemöldöködre semmiképp ne használj ceruzát mert attól kihullik!
2008. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hajfesték... kajak:)
2011. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!