Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alig fog maradni saját szempil...

Alig fog maradni saját szempillám a híres neves 3D pillák után. Nincs valami gyorsító módszer, kenőcs, vagy akármi amitől helyre jönnének hamar? Vagy valami oldószer a még fentlévőkre?

Figyelt kérdés
3hete csináltattam a pillákat, amik kezdetben szépek voltak, de ahogy hullani kezdtek a saját pilláim is hullanak vele..Elvileg új pilláknak kéne, nőnie a kihullott helyett, de nekem alig van pár szál. Még van fent a műből is mert nem merem kiszedni őket, hogy ne legyek teljesen kopasz.

2013. jan. 31. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Azta...az gáz, na ezért nem kell semmibőla mű, de ez csak okoskodás.


Ricinusolaj az még be is sűríti.

2013. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a tincses is vitte magával a szempilláimat teljesen, annak ellenére hogy óvatosan olajjal áztattam le a megmaradt műszempillákat. Ricinus olajat használ esténként lefekvés előtt és hagyd rajta éjszakára. Nekem 3-4 héten belül visszasűrűsödött, de a hossza már nem a régi:/
2013. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is ricinus olajra gondoltam. Ma vettem is, de reménykedtem, hogy hátha van valami hiper szuper extra gyors megoldás..:D


A műköröm után ez egy újabb jó lecke volt arra, hogy soha többet mű dolog...Hálistennek alapvetően erős körmeim és viszonylag hosszú pilláim vannak/voltak, csak sajnos ilyen az emberi természet. Amíg nem tapasztaltam meg, nem hittem el hogy nem jó.

2013. jan. 31. 20:05
 4/6 Joy Turner ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlenül a mű dolgokat okolni, azért mert neked nem vált be. Először is nem mindegy, hogy mennyire szakszerűen teszik fel. Igaz ez a műszempillára is meg a műkörömre is. Ha a szakember nem végez jó munkát, pl. elreszeli a körmöd, vagy összeragasztja a szempilláidat. A másik a helytelen használat. Nyilván, ha lefeszegeted magadnak a körmödet, letéped vele a saját körmöd felső rétegeit is, a szempillákra szintén vigyázni kell.
2013. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Czibula Brigitta válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A 3D szempillák felhelyezése előtt a szakember gondolom tájékoztatott arról, hogy a műszempilla károsíthatja a saját szempilláidat!

Ennek az az oka,hogy a szempilláid természetes váltását gyorsítja műszempilla a súlyánál fogva.A ragasztó minősége is befolyásolja az eredményt, mert a rossz minőségű ragasztók egyszerűen megeszik a szempillákat! Ezt úgy kell elképzelni mint a pillanatragasztó amikor lecsöppen és minden füstöl körülötte! Körültekintően válasszuk meg a szakembert, akivel a műszempillánkat aplikáltatjuk! A 3D-s szempillákhoz kifejlesztettek már ápoló készítményt amivel minden nap kezelni kell, így megelőzheted a károsodást és az új pillákat is erősíti. A már károsodott szempillákat semmivel nem tudod helyrehozni, de jó hír, hogy ha nem kezeled semmivel akkor is a szempilláid 2 hónap alatt teljesen kicserélődnek és olyan lesz mint azelőtt!

Czibula Brigitta

kozmetikus és smink mester

2013. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!