Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek a BBkrem ugyanúgy...

Szerintetek a BBkrem ugyanúgy hat a bőrre mint az alapozó? Tehát károsítja, eltomiti a porusokat? Vagy ugyanolyan mintha bekennem hidratalokremmel? Tapasztalatok jotanacsok jöhetnek!

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az alapozó sz*r volt, pattanásos volt az egész fejem, a BB krémtől nincsen semmi baja a bőrömnek.
2013. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább olyan mint egy hidratáló és jó hatása van, pl amit én használok (Essence) az segít a pattanások leszárításában, mitesszereim is eltűntek az arcom bizonyos részeiről. Az alapozók meg pont előhozták ezeket, szóval azt már nem használok. Skin79 BB-m is nagyon jó, attól a szeplőm halványult, és az sem okozott semmi bajt. Garnier viszont nagyon rossz, attól nem csak pattanások, hanem piros foltok is lettek az arcomon. Szóval nem mindegy milyet veszel.
2013. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
gondolom a reklàmozott BB krémre gondolsz. én kipróbàltam, a bõrömnek semmi baja nem volt nem lett pattanàs sõt még az illata is nagyon jó :)) de mivel elég dràga kerestem ahhoz hasonlót: dm balea szinezett hidratàló krém, szerintem kb ugyan az :) sokkal jobbak mint az alapozók, és szàraz sem lesz az arcod
2013. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ez a BB krem nem károsítja a bort? És hidratalonak is jó? A pattanásos bőrön segT mármint nem csak elfedi hanem leszáritja?

Akar egy 13 éves is használhatja? Nem fogja vele tönkretenni a bőrét?

13/l

2013. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A BB krémek lényegében színezett hidratálók. Ilyenkor nyáron feltétlenül olyat válasszatok, amiben magas a fényvédő faktor.
2013. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!