Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A mű-lányok jobban bejönnek a...

A mű-lányok jobban bejönnek a pasiknak, mint a természetes kinézetű lányok? Szerintetek elég amit én csinálok? Nőies vagyok, de mégis háttérben érzem magam az ilyen lányok közt.22/ Lány

Figyelt kérdés

A tapasztalatom szerint a pasik előnyben részesítik a mű-lányokat (műköröm, műszempilla, 1 liter alapozó, stb), pedig annyira gagyin néznek ki.

Miért nézik meg inkább ezeket a lányokat?

Szerintem normális pasi nem jön össze egy ilyen lánnyal, ezért én próbálok természetes maradni.

Ugyanúgy sminkelem magam (igényes smink,tusvonal,szempillaspirál, kicsi rúzs vagy szájfény,alapozót soha nem használok), meg festem a saját körmöm,igényes frizurát csinálok magamnak, nőiesen öltözködöm, jó alakom van, de mégis, valahol úgy érzem hogy nem elég az egész, amit csinálok. :S

Sokan bókolnak nekem, ezzel nincs problémám, csak úgy érzem, hogy "eltaposnak" ez ilyen nők egy társaságban.


2013. febr. 1. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Végre nem csak én élem meg így a dolgot. Velem is ez a helyzet. Én akkor érzem a leggázabbnak a dolgot, amikor kiderül, hogy a másik csaj van vagy 17 éves és fullosabban néz ki, mint én. Nem az irigység beszél belőlem, hogy jobban futnak utána a pasik vagy több bókot kap, egyszerűen csak a közelükben előjön belőlem a kisebbségi komplexus.
2013. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nekem mindegy, csak jól álljon neki meg igényes legyen.

Szal nem zavar, ha mondjuk van műkörme és szép(ez alatt nem a 10 centi hosszút értem), igényes.

De az se, ha szépen le van vágva.

2013. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Műnő ne akarjon igazi pasit....a műcsajok megtalálják a magukhoz illő díszpintyet.


Megnézik, mint ahogy a nők is, mert úgy néznek ki mint egy papagáj.

2013. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszenek a műcsajok, plázaribik stb.


Bár nekem mindegy mert se az egyik se a másik csoport tagjai sem állnak szóba magamfajtákkal... Mindegy így jártam

2013. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
belőlem is előtör néha a kisebbségi komplexus, de próbálok nevetni az ilyeneken, hisz buták, és néha tényleg túlzásba esnek és nevetséges ahogy kinéznek, és mivel nincs semmijük csak esetleg nagy mellük hát azzal villognak ha már az eszükkel nem tudnak, de sztem normális pasi nem áll le ilyennel, meg butával, sztem vágják a pasik, h az ilyen fajta csaj vagy megcsalja vagy elcsábítható könnyen.
2013. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyebár azt nem kell részletezzem a műcsajokkal mik a problémák... Mert ezt már megtették páran előttem.


A normális, átlag jócsajokkal is van gond az én korosztályomban (23 vagyok) vagy mind házas vagy 4-5 éves igen komoly kapcsollatvban vannak... Hát hol fogom én ezt überelni?

2013. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy hülyének néztek, de én meg pont, hogy átlagon felülinek érzem magamat a műcsajokkal szemben... s nem vagyok beképzelt (ugyan mire?).

jó, ha tudják, az értékük nem több egy átlagos, természetes lánynál.

20L

2013. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem (és az ismerőseim nagy részének) nem jönnek be a műcsajok. Szerintem gázak. Az a legjobb ha egy nő úgy szép és igényes, hogy közben viszonylag természetes marad. Egyébként sokan azért nézik meg jobban az ilyen csajokat, mert lényegesebben feltűnőbbek, mint normál társaik, de ennyi. Ilyen miatt ne legyenek kisebbségi érzéseid, egy embert nem a külseje tesz értékessé. :) 20/F
2013. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nekem is azt mondják a pasik, hogy a természetes a nyerő náluk, de amikor ott van, hogy én vagy egy műkörmös kékesfeketepóthajú szolizott csaj kipakolt mellekkel vagy én, akkor az előbbit nézik meg, választják és rajonganak értük! Aztán persze nekem nyafognak, ha nem jön össze velük, vagy lecserélik őket egy tehetősebbre. érdekes... Így nekem is kisebbségi érzésem van mellettük.
2013. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen kérdést látok, de sosem értem, ti mégis milyen környéken, hol láttok/tapasztaltok ilyeneket? Felénk egyetlen pasi nincs akinek bejönnének a műnők, inkább leszólják őket, hogy undorítóak, stb.

Mondjuk nekem a baráti társaságom értelmiségi, rendes, normális emberekből áll, nem nagymenő kigyúrt macsógyerekekből, mert el tudok képzelni, hogy talán azoknak a műnők jönnek be. De az meg kit érdekel, pont összeillenek. Értelmes pasinak a normális csajok jönnek be.

2013. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!