Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek szép a szemem?...

Szerintetek szép a szemem? Milyen smink állna jól?

Figyelt kérdés

Sosem festettem magam annyira. Régen csak a vízvonalat húztam ki feketével, meg szempillaspirált használtam.Az alapozással mindig is problémáim voltak, mert olyan maszkos lett az arcom tőle, szóval abbahagytam. Sosem tudtam megtalálni a megfelelő alapozót. Arra lennék elsősorban kíváncsi, hogy milyen szemsmink állna jól?

" [link]


2013. febr. 8. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul Photoshoppolsz... máskor hagyd meg a bőröd olyannal, amilyen, mert így nagyon idiótára sikerült a kép.
2013. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom ez nem sikerült valami jól, de úgy meg nem akartam felrakni. na de ha megkérhetnélek válaszolnál a kérdésemre is?
2013. febr. 8. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szép a szemed, nagyon sok embernek van ilyene, átlagos.

Viszont a szemöldököd valami borzalom! Ha ennyire nem tudod kiszedni magadnak, akkor inkább menj el egy kozmetikushoz. Alapozókból milyen márkákat használtál? Amúgy gúgli és megtalálja, hogy a barna szemhez milyen színek illenek.

2013. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor mégis hogyan kellene kiszednem? kozmetikusra nincs pénzem. tudom, hogy elől vissza kellene növesztenem, de az marha sok idő. amúgy alapozóból mindig az essence hab állagú alapozót használtam
2013. febr. 8. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Elől rengeteg hiányzik belőle. Lehet, hogy sok idő, de megéri...Ricinusolajjal kenegesd azt a részt, hátha gyorsabban visszanő. Maszkhatás leginkább (nem minden esetben, de az esetek nagy részében) a nem megfelelő árnyalat kiválasztásakor lesz. Valószínűleg sötétebb árnyalatot vettél, mint kellett volna.
2013. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi extra nincs a szemeden, a szemöldöködön viszont sok minden az! Ha nincs pénzed kozmetikusra, hagyd az egészet és ne szedd magadnak, mert mire odaérnél hogy gyönyörű nő leszel, akinek sok pénze van kozmeikusra, már el lesz cseszve a szemöldököd. Az alapozót pedig próbálgatni kell, addig am8g meg nem találod a tiedet. Vannak teszterek is, direkt erre a célra kitalálva. Hogy milyen smink ál neked jol? Szerintem semmilyen. De ha már muszály valami smink, akkor szempillaspirál,(fekete vagy barna) göndörített szempillára. 20/L
2013. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!