Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Konkrétan mitől lesz egy...

Konkrétan mitől lesz egy ékszer swarovski, és mi az?

Figyelt kérdés
annyit tudok, hogy valamilyen üvegcsiszolási technika, így van? kérdésem lenne, maga az, hogy swarovski, az az eljárás neve, ahogy készítik, vagy márka is? hamisítják ezt? pl vaterán láttam olcsó swarovksi cuccokat, azokat nem érdemes megvenni, mert az nem is olyan? (mint ahogy a vaterás ezüstök 95%-a is olyan hamis, mint annak a rendje, hiába van beleírva a 925). lehet, hogy az kevésbé tartós, amit ott veszek, vagy nem is csillog úgy, ahogy kéne? esetleg hamarabb összekarcolódik, és hiába fényes és csillog, hamar elveszti ezt?
2013. febr. 12. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan csiszolt kavics, mint a többi, csak a márkanevet fizeted meg.
2013. febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A céget Daniel Swarovski alapította és egy bizonyos kristály megmunkálási technikát takar.

2013. febr. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A Swarovski egy cég. Ha ők készítették az ékszert, akkor swarovski, különben csak utánzat.

Igen, az utánzatok kevésbé csillogóak és rosszabb minőségűek.

2013. febr. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Swarovski egy cég egy márkanév. Én amondó vagyok, hogy csak a márkaboltból vásárolt az igazi. Minden termékükhöz certificate-et és garancia papírt adnak. És keresd a hattyút!
2013. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de akkor ha egy egyébként normális, megbízható ékszerboltban veszem, viszont nem kaptam hozzá garanciajegyet, de azt mondták, hogy az swarovski, akkor az is valamilyen utánzat volt?
2013. febr. 13. 17:57
 6/7 anonim válasza:
Nem feltétlen utánzat, a swarovski nem csak egy márka hanem maga a strassz fajtája. A bizsu a swarovski utánzata.
2013. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A Swarowski egy márka.

A hasonló ékszereket Swaroskinak nevezni olyan, mint az Adidos cipőket Adidasnak.

2013. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!