Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket csináljak...

Milyen sminket csináljak magamra hétköznapokra?

Figyelt kérdés

Barna szemem, hosszú sötétbarna hajam van. Eddig csak simán kihúztam alul fekete szemceruzával a szemem, de ezt már unom. Kellene valami gyorsan, könnyen elkészíthető smink a hétköznapokra, ami jól áll nekem.

Köszi a tippeket!


2013. febr. 13. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
mutass képet magadról és akkor tudunk segíteni.20L
2013. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ide feltenni nem szeretnék, maximum e-mailben küldeni. De a lényeg, hogy ovális arcom, barna szemem, sötétbarna hajam van.
2013. febr. 13. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
én barnás szemhéjpúdert használok és kiegészítem barna szemceruzával .Csak ilyen natúr. De van, amikor fekete tust használok, de a barna jobban kiemeli a szememet. Emellett jó a lila, arany, halványrózsaszín, kék szemhéjpúderek.
2013. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mázlis! a barna szeműeknek szinte bármilyen smink jól áll. amúgy szerintem elég ha felül vékonyan kihúzód szemcerkával vagy tussal a szemed, szempillaspirál, és egy leheletnyi pirosító vagy bronzosító mindig szebbé teszi az arcot:)
2013. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!