Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valakinek sikerült már májfolt...

Valakinek sikerült már májfoltot elfednie? Mit használtál, alapozó, korrektor? És milyen színűt, kék, zöld, sárga, rózsaszín? Fehér alapon barna folttal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! nekem terhesen volt két nagyon csúnya folt a szemem alatt mint két nagy monokli, de a vichy dermablend alapozója jó volt rá, csak elég kevés szín van belőle, de nekem szerencsére jó volt az egyik. A coverdermnek vannak még jó vízálló erősen fedő alapozói abban sok szín és fajta van, van testalapozójuk is, de azt ne rendelj netről keress valait aki forgalmazza (kozmetikust) mert nehéz eltalálni a színt belőle. ezek elég sűrű nehezen felvihető alapozók, de pl a vichyt használtam kb 1 évig folyamatosan minden nap és nem lettem tőle pattanásos vagy ilyesmi.
2013. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2013. febr. 14. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!