Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercing tanfolyam Györ?! Aki...

Piercing tanfolyam Györ?! Aki tud az segítsen.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy Pesten van,de nekem az messze van.Tud esetleg valaki itt Györben.Válaszokat köszönöm.
2009. szept. 8. 21:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Sya én is piercer vagyok és Győri.Nehéz dolgot kérsz sajnos itt Győrben nincs is tanfolyam..ami Pesten van az meg csak pénz lehúzás és nem igen tanulsz csak pár fajtát.A lényeg keresel 1 piercert tanitson van aki ingyen megteszi van aki pénzért ,de megéri.Aztán utána megveszed a cucokat..nem kevés ez sem.Aztán ajánlatos elöször haverok,családtagokon,magadon probálkozni.Az elsö pár önálló szúrás parás csak.Gyakorlat teszi a mestert.Aztán ha már ügyes vagy és hivatalossan akarod csinálni kiváltod a vállakozóit..testékszer behelyezö.Nem kell hozzá semmi.Visszont utolsó lépcsö ha boltot akarsz akkor kell min. valami kozmetikai végzetség..meg ÁNTSZ vizsga stb.stb.És nem árt magad mindig képezni én is fél évente járok Pestre megtanulni az új dolgokat!Ha akarsz irhatsz privátot.üdv
2010. ápr. 19. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!