Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fehér szemes kontaktlencse?

Fehér szemes kontaktlencse?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék egy olyan kontaktlencsét, amitől az eész szemem fehér lesz, nem halvány, vagy szürke, hanem, mintha nem lenne pupillám, az egész fehér!

Hol lehetne ilyet kapni?

illetve ha a szemszín is számít hozzá, nagyon ritka 'változó szemem' van,

azaz, van, hogy zöld, kék és szürke!

legtöbbször zöldessürke, de mindenki megemlíti, hogy mindíg másmilylen!



2013. febr. 21. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
a fényviszonok változásától függ többnyire az ember szemszíne :) bár van olyan teória is hogy akinek ilyen zoldeskékesszürkés annak ha ideges bezöldül :D fene tudja.. ilyen extrém lencsét meg bármelyik optikában tudsz rendelni de eléggé költséges és nem túl hosszú az élettartama szóval gyakran cserélgetni kell :( nekem is volt jégkék de gyorsan meguntam mert senki nem mert rámnézni :)
2013. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nekem nem is kell évekre :D

egy ilyen 1-2 hónapos bőven megteszi

mint ez

[link]


csak feka helyett fehér kéne :D

2013. febr. 21. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Full fehéret sehol nem találsz, mert a pupilládat ha elfednéd fehérrel akkor semmit nem látnál...
2013. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!