Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kezdjek el sminkelni? 15/L

Hogyan kezdjek el sminkelni? 15/L

Figyelt kérdés
Úgy érzem 15 évesen már elkezdhetek sminkelni. Most vagyok 9.-es, de eddig még szempilla spirált se használtam. Hogyan kezdjek el sminkelni? Milyen termékeket vegyek? Ja és még egy fontos kérdés: Úgy is lehet sminkelni, hogy az egyik szemem nem csukom le? Rengeteg youtube gurunál látom, hogy az egyik szemüveg le van csukva a másik ki van nyitva és úgy sminkelne, de én ezt nem tudom megcsinálni. Tudom, hogy ez furcsa kérdés, de ettől még el tudok készíteni egy szép sminket?

2013. febr. 22. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha még csak most kezednél el sminkelni(ellenben a sok kis 12-13 éves csitrivel)akkor te igazán szép lehetsz!:)

Nos..szerintem minél kevesebb annál jobb!Úgy hiszem elég lenne csak egy kis szempillaspirál,mivel az idősebbek körében(17-18)kezd kimenni a divatból a sminkelés...legalábbis nálunk egyre kevesebb lány sminkeli magát..szval te se vidd túlzásba, egyszer úgyis ráébredsz, hogy fárasztó is minden este lemosogatni a sminket..:)

Remélem ha nem is túl sokat, de tudtam segíteni:)

17/L

2013. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 évesen már bőven sminkelhetsz.

Én szemceruzával kezdtem anno. Szerintem az a legkönnyebb. Alul egy kis satír, esetleg felül is, szigorúan a szempillák tövéhez, de a szép vonalhoz gyakorlás is szükséges.

A termékeket neked kell kikísérletezni, gyakorlatilag mindenkinek más válik be. Személy szerint én bio/természetes sminkeket használok, mert iszonyat érzékeny a bőröm.

Akárhogy lehet sminkelni, fél szemmel és nyitott szemekkel egyaránt. De vannak dolgok amiknél jobb ha valahogy megoldod az adott szem behunyását, mert belemehet a szemedbe a smink - pl: a szemhéjpúdernél.

18/l

2013. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bridzsitta Bardotta válasza:
nyugodtan sminkeld magad :) ojan termékeket vegyél pl szemfesték,tus spirál vízálot vegyél abból azt javaslom. Alapozó,puder,korrektor ijenekból hosszan tartót és egy nagyon jó tanács olcsókat ne nagyon vegyél mmert szó szerint szarok és semmit nem érnek csak csúnya lesz a hatás sminkre megéri költeni h szép legyél. :) Amugy meg a sminkelés sosem megy ki a divatból a pasiknak be is jön persze megfelelő mennyiségbe
2013. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szempillaspirált és barna szemceruzát használsz, akkor szép és természetes sminket tudsz készíteni:)
2013. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!