Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány ajakápolótok van? Milyen...

Hány ajakápolótok van? Milyen fajták, melyiket szeretitek, és melyiket nem?

Figyelt kérdés
Mostanában nagy ajakápoló-mániás lettem, érdekelne, ti hogy vagytok ezzel. :)

2013. febr. 28. 12:34
 1/8 ivilicious ***** válasza:
dm-es kis fém tégelyes,eddig ez volt a legjobb:) málnás
2013. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Avon, méhpempős - király! imádom

Balea gyöngyházfényű - nem olyan jó, túlságosan gyöngyházas :-)

2013. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Carmex van, az egyetlen ami normálisan hidratál.

Van még Babe, Blistex málnás, Labello meggyes, Balea, de ezek mind nem érnek semmit szóval használhatatlan.

Lip Smackerből Coca-Colásom is van, ez sem hidratál túlságosan de használható amikor nem kell extra védelem, pl nyáron.

2013. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Labello Oliva&Lemon és Hydro Care - ebből ez a jobb.

És ma vettem Sprite-sat, de ez nagyon fehér de jó az illata :D

2013. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is ajakápoló-mániás vagyok, rengeteget próbáltam már.

Amik beváltak:

Labello Milk & Honey

Labello Olive & Lemon

Labello Camomille & Calendula

Labello Hydro Care

Labello Vitamin Shake (mindkét íz)

Lip Smacker Coca Cola (sima, vaníliás, meggyes)

Lip Smacker Sprite

Lip Smacker Fanta Orange

Oriflame Essentials E-Vitaminnal

Himalaya Herbals Kakaóvajas

Alverde Vaníliavirág és Mandarin

Forever Living Products Aloe Lips

Sebamed Baby Lip Balm

Garnier Skin Naturals Velvet


Ami sajnos nem vállt be:

Labello Classic

Labello Strawberry, Cherry, Dragonfruit, Pink Guava, Soft Rose

Labello Pearl & Shine

Terra Naturi Fényhatású

Blistex Málna és Limonádé

Carmex


A színtelenek a kedvenceim, a színesek közül csak a Labello Vitamin Shake vállt be.

2013. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jah, és a Balea-t sem ajánlom, nekem az sem vállt be.
2013. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy balea sensitive és egy balea young dinnyés. A sensitive olyan furcsa, egynek elmegy, de nem igazán szeretem. A dinnyés sem olyan jó, mert ez meg mintha valami filmréteget képezne a számon és ez nagyon rossz érzés.

Ezenkívül most fogyott el egy sima blistex, ezzel az a problémám, hogy megveszem, az első pár alkalommal nagyon jól hidratál, kellemes érzés viselni stb. de idővel szinte meg sem érzem a hatását.


Most deßa Q10-es ajakápolót használok, ezt coopban vettem és eddig nagyon jónak bizonyul. Egy nap 2x bőven elég használni, kellemes viselet, nagyon jól ápol és hidratál.


A labellok egyáltalán nem váltak be, legközelebb pedig a carmexet fogom kipróbálni. :)

2013. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én most használok 2 Oriflame univerzális balzsamot (sima és meggyes) ajakápolóként, ezek tök jók, csak nem szeretek a tégelyben turkálni. Van még ugyanez, az Oriflame univerzális ajakbalzsam, a rúzs formájú. Ez a kedvencem, a legjobb. Nagyon szeretem még az Isana Intensivet, ez is nagyon jól hidratál. A Blistexből az a masszírozós van, Labelloból a Classic, ezekért annyira nem rajongok.

Próbáltam én is a Balea gyöngyházfényűt, de ez hülyén is nézett ki, meg inkább szárít, mint ápol, úgyhogy kidobtam.

Legközelebb én is a Carmexet veszem meg, csak eddig ódzkodtam tőle, mert szerintem annyira ronda a csomagolása, valamilyen rovarirtóra emlékeztet, talán a Chemotoxra. :D

2013. febr. 28. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!