Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiuk, Lányok? Én általában...

Fiuk, Lányok? Én általában egy pólót egy dzsekit egy farmert és egy deszkás cipőt hordok, smink:szempillaspirál egy szájfény és púder ez bejön? :DD

Figyelt kérdés
Nektek mi tetszik egy lány kinézetében mármint mit szerettek hogy öltözködjön hogy sminkeljen vagy ilyesmi,ha lány vagy akkor saját magad ird köszi előre is és bocsi hogy furin irtam:P kort is írjatok:D

#smink+ruha
2013. febr. 28. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
pont nem érdekel. és pont ugyanigy néz ki minden csaj -.-
2013. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

attól függ, kin. általában nem jön be.

17f

2013. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ami ruházatot illeti, az tök átlagos, meg nekem annyira nem tetszik ha egy lányon farmer meg fiús cipő van, de ha ez a stílusod, fölösleges lenne más ruhákban megjátszani magad.

A smink az teljesen jó sztem.


Ha azt kérded h melyik stílus jön be legjobban, akkor nekem a nőiesebb öltözködés jön be, tehát magassarkú v vmi csizma, v legalább v női cipő, harisnya, szoknya, testhezálló ruhák, divatosabb fajta hosszú szövetkabát, v mondjuk vmi szűkebb bőrdzseki.


21/F

2013. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nőies csajok tetszenek természetesen. Szoknyás, harisnyás, női cipős, testhez álló cuccok. Smink nem tetszik, a lányok természetes szépségére vagyok kíváncsi, nem arra hogyan tudja kimaszkírozni magát.
2013. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen bejön az a külső, amit leírtál magadról! <3 ;)
2013. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!