Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lenne egy fontos kérdésem.15...

Lenne egy fontos kérdésem.15 éves vagyok, nagyon szeretem Ozzy Osbourne-t, és ez a nyaklánc nagyon tetszik. (alul a link) Mit gondolnátok róla, ha szembetalálkoznátok egy ilyet viselő emberrel az utcán?

Figyelt kérdés

Szóval itt a link: [link]

Am, nem vagyok vallásos.:) Ha nektek van jó férfi nyaklánc ötletetek, azt is írhattok, de kérlek ezt mindenképpen jellemezzétek.:) Megnéztem, Ozzy sem sátánista keresztet hord(csak annak kiáltották ki ugye az első albumok kiadásakor őket) hanem ilyen alakút. A sátánista kereszt ugyanilyen csak 180 fokkal elforgatva.:) Előre is köszi a válaszokat!:D



2013. márc. 1. 19:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy ez inkább a jobb: [link]
2013. márc. 1. 19:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkettö elég ronda és izléstelen.Az ezüst ékszer híve vagyok,nem efajta ormótlanságoké.Eszembe nem jutna felaggatni magamra és ezt a barátnömtöl se türném.Volt valakim aki az atomháboru ellenes jelképért volt oda és ilyesmit aggatott magára.Közöltem hogy az én társaságomban ezt mellözze.
2013. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresztet nem divatból hordanak az emberek... te se tedd mert nevetséges leszel tőle. Más ha ránéz azt gondolja hogy jajj biztos vallásos vagy, cseppet sem menő dolog. Olyasmit hordj aminek a jelentése fontos is számodra.
2013. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, időközben én is gondolkoztam rajta, az a problem, hogy így vallásosnak hisznek... Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2013. márc. 2. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!