Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire ciki, ha valaki vesz...

Mennyire ciki, ha valaki vesz mondjuk egy Prada taskat, ossze-vissza maszkal vele, pedig a TASKA HAMISITVANY? Nem gaz ez? Vagy kinek mi a velemenye?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem aztán mindegy ki mit hord, sose nézegetem mások táskáját. Mondjuk nem látom értelmét, hiszen látni hogy hamisítvány... az meg nem túl menő.
2013. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es honan lehet latni, hogy nem eredeti? En lattam hiressegeknel is Dior taskat, LV takat, Prada taskat, es lattam hasonlokat embereknel is, megsem tudtam megmondani, hogy hamisitvany vagy eredeti..
2013. márc. 1. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy magyar ember,főleg tini nagy valószínűséggel nem fog ilyen táskával mászkálni. Hisz az árak egy havi fizetésnél kezdődnek :)
2013. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az eredit jóformán csak az adott márka boltjában árulják. Megnézed az árát, pl. egy LV kb. 150 000 Ft-tól van. Nem midegy hogy van varrva, hogy helyezkednek el rajta a betűk, milyen a címke betűtípusa, stb.

Szerintem ha villog valaki a kamu cuccal, az ciki. Táskát tuti nem vennék hamisat, de mondjuk nekem is van kamu D&G pénztárcám, de nem azért vettem meg, mert az van ráírva, hanem mert csak ennek volt nekem megfelelő elosztása.

2013. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De, szerintem ez a létező leggázabb stílusbaki. MOn az ilyen cuccok 90%a hamis. Ezek általában rikítóbb színűek, nincsenek úgy kidolgozva, a minta belelóg a varrásba, látszik a rossz minőség.
2013. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz. Én nem mernék kimenni az útcára vele, mert nekem nem hiányzik az, hogy aki egy kicsit is ért a divathoz az leszóljon. Én is leszólnám azt a csajt, akit meglátok egy hamisítvánnyal.
2013. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon ciki! Nekem eredeti dolgaim vannak, és egyből kiszúrom a gagyit.
2013. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem szornyu, foleg ha felvag vele, hogy eredeti es leri rola hogy hamis. Nehogy replikakat akarj hordani, mert egyaltalan nem meno inkabb nevetseges! Es nagyon hamar kilehet szurni. Egy rossz minta, egy rossz szabas esgy kis hiba elcsuszas es mar le is buktal.
2013. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!