Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyulladt a tragus piercingem...

Begyulladt a tragus piercingem. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
tuti tipp rá? kammillás borogatást raktam rá, de most akkora mint a szár, remélem nem nő tovább :S 3 napos, elmult 2 napban nem volt baja, mostanra gyulladt be eléggé

2013. márc. 9. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Octenisept, kamilla.


Kamillával rendszeresen mosd le, és gyakran fújd octenisepttel.

Ne használj a tisztításhoz semmi olyan anyagot, amiből apró szálak kerülhetnek a sebbe (pl. fültisztító, vatta) mert begyullad tőle. Használj gézlapot a tisztításhoz.

2013. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi! akkor most ki is dobom a vattát amivel eddig kentem. eléggé fáj most, remélem hamar lemegy a gyulladás, mert félek, hogy nagyobbra dagad mint a szár és nemhogy szellőzni nem fog tudni, de rá is fog dagadni
2013. márc. 9. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
tetran kenőcs. nincs jobb
2013. márc. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kenőcs nem a legjobb, eltömíti a lyukat és nem tud tisztulni.


Steril gézlap, Octenisept és kamilla. Rendbe fog jönni. Nekem még vadhús is nőtt a tragusom mellé, és ez a kezelés eltüntette.

2013. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tetrant se piercingre, se tetoválásra. az első válaszoló tanácsát fogadd meg. :)
2013. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

5 piercingem van, mindet tetrannal kezeltem, és gyönyörűen begyógyultak.

Mondjuk én mellette hidrogén-peroxiddal is tisztítottam, meg amikor már nem volt gyulladt annyira, és ki tudtam venni az ékszert, akkor azt is lefertőtlenítettem külön.

2013. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi nektek, visszamentem a pirszingeshez, azt mondta vegyek tetrant, tényleg helyre tette :) már nincs baja
2013. márc. 21. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!