Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, asszonyok! Smink...

Lányok, asszonyok! Smink nélkül ti is jelentéktelennek érzitek magatokat? A smink annyira megváltoztatja az arcomat, teljesen ledöbbenek néha smink nélkül milyen semmilyen vagyok. Ti is így vagytok vele? Milyen sminket szoktatok feltenni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 13:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem. :) Ha sminkelek, akkor színekkel sminkelek a hangulatomhoz, és máshogy nézek ki persze, de nekem smink nélkül is tetszik a saját arcom, szerintem nem jellegtelen. Meg csomó dolog van még, ami miatt nem érzem magam annak, pl haj, ruhák, kiegészítők... meg csak úgy én magam. Szeretem sminkben látni magam, ha olyanom van, de néha kifejezetten jobb anélkül látni magam.
2013. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

van egy mondás, ami nagyon igaz rám: smink nélkül még a szemetet se...! :D 16 éves korom óta használok szemceruzát, később ezt felváltotta a spirál. nagyon jellegtelen nélküle az arcom, nem tetszem magamnak, kényelmetlenül érezném magam még a legközelebbi ismerőseim közt is, ha smink nélkül kéne köztük megjelennem.


rúzst, szemhéjpúdert szinte sosem használtam, alapozót sátoros ünnepeken max :) de ez az újnak mondható BB krém bejött, anélkül sem teljes már az "öltözékem" :) szóval spirál, BB, és egy kis kőpúder, h ne csillogjon a T-vonalon. meg máshol se :P


irigylem azokat, akiknek smink nélkül is elég hangsúlyos a szemük, és nem kell folyton festegetni magukat. persze, én is megtehetném, h természetes arccal megyek utcára, de az nekem kb egyenlő lenne a meztelenséggel :)


szóval ha körözött bűnöző lennék, elég lenne lemosni a sminket és senki sem ismerne rám :D

2013. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
6.-os vagyok.Nem kényelmesedtem el egyáltalán,attól senki sem lesz több hogy minden reggel korán kioson a fürdőbe megcsinálni a sminkjét nehogy anélkül meglássa a párja.Nincs mit takargatnom,mellesleg a bőrömnek is jobb és a párom amúgy is gyűlöli a sminket,szerintem ebben nincs semmi elkényelmesedés.Tudod van az a mondás pasiknak ha összejössz egy nővel és hazaviszed szedd le a sarkairól,vedd le a melltartóját,mosd le a sminkjét és meglátod mit kaptál.
2013. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Ismét 6.-os vagyok.Felnőtt nő vagyok azt pedig eltudom dönteni egyedül is mit szabad és mit nem a saját kapcsolatomban.
2013. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én mindig is idétlenül éreztem/érzem magam smink nélkül, nem mondom, hogy ronda lennék, mert nem igaz, nincs nagy különbség, de olyan fura. Szeretem a sminket, hogy kiemelhetem kicsit azt, ami szép rajtam. Barátom viszont egyre gyakrabban mondja, hogy sminkeljek kevesebbet, vagy egyáltalán ne... szerinte még szebb vagyok nélküle, sőt azért egyenesen oda meg vissza van, ha reggel, morcosan, kócosan, smink nélkül ébredek mellette:D Nem tudom megérteni, de néha a kedvére teszek, és keveset vagy egyáltalán nem sminkelek:)) Általában az alap sminkem: kevés bb krém, púder a fixáláshoz, szájceruza, hogy tartósabb legyen a szín a számon, krémes szájfény rá (egy kevés), ezen kívül szemhéjtus felülre, meg egy kicsi alulra (könnyen lejön sajnos), néha szempillaspirál. Ennyi:)
2013. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Simán kimegyek az utcára smink nélkül, hacsak nincs egy-két komolyabb pattanásom, azokra teszek korrektort.

Egyébként is csak natúr sminket használok (színezett hidratáló, korrektor, szempillaspirál).

Szerencsére szép a bőröm, csak ritkán bukkan fel egy-két gonosz patti. A szemem viszont mindig karikás, hiába alszom ki magam.

A szempilláim dúsak , íveltek és sötétbarnák, de mivel hosszabbat és feketét szeretnék, szempillaspirált használok.

Ami nélkül sosem lépek utcára az az ajakápoló.

Ritkán használok rúzst, szájfényt, szeretem a szám természetes színét.

Évszaktól függetlenül folyton kiszárad a szám, ami telt ajkak esetében még feltűnőbb.

2013. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,nem nagyon megyek utcára smink nélkül,ennek több oka is van: alapból szőkés a szempillám,szemöldököm,amitől olyan,mintha nem is lenne,a szemem alatt nagy lila karikák éktelenkednek,még akkor is ha 12 órát alszom...genetika..és úgy az egész arcom sápadt,szóval ha nincs rajtam smink,olyan,mintha beteg lennék. Ezeket egyszerűen lehet korrigálni és nem is feltűnő,hogy smink van rajtam,viszont ég és föld a különbség. Ezen kívül szeretek is sminkelni,szeretek különböző színeket használni,az öltözékemhez illő sminket csinálni,úgyhogy nem vetem meg a szemhéjpúdereket,tusokat,rúzsokat sem. Ezek már nem a korrigálásról szólnak ugyan,de szépnek érzem magam tőlük,hát mért ne használnám? Egyébként én is 6 éve vagyok a párommal,természetesen láthat smink nélkül,nem szégyenlem előtte az "igazi" arcom,de azért ha megyek vele valahova,akkor ugyanúgy kisminkelem magam és legtöbbször meg is dicséri,de otthon persze meztelen arccal is jól elvagyok és úgy is szeret,úgyhogy szerintem nincs ezzel semmi baj.
2013. márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én imádok néha vakolni is, különlegesebb, extrémebb sminkeket csinálni - de akár rengeteg smink van rajtam, akár csak nagyon enyhén, akár nincs rajtam semmi, attól még én vagyok, és nem vagyok jelentéktelenebb se!! Ha nem megyek különösebb helyre, csak elmegyek boltba, stb. akkor nem sminkelek, mint ahogyan itthoni kényelmes cuccban is kimegyek utcára rövidebb időre. De ha megyek barátaimmal vmerre, akkor se bemelegítő meg vmi szakadt cucc van rajtam :) Egyébként közösségi oldalakon is, meg akárhol vállalom az arcomat smink nélkül, az is én vagyok.
2017. júl. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!