Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiú vagyok és szeretnék...

Fiú vagyok és szeretnék magamnak műkörmöt csináltatni a nyáriszünetre. Milyet csináltassak magamnak?

Figyelt kérdés
Annyi félét lehet már látni, de melyik a tartósabb és szebb?
2008. jún. 10. 09:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
64%
Zselé. A porcelán odakoccan és már törik is. A tippet meg nekem ledobálta a körmöm, mellesleg nem is valami szép.
2008. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
68%
A zselé a legstrapabíróbb. Azt én is tudom ajánlani.
2008. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
70%

[link]

Ezt tudom ajánlani. Hátulól. Tarkón.



Szégyen...

2008. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
71%
lehet lepontozni, de a harmadik válaszolóval értek egyet :P
2008. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
70%
Baszki, ezt nem hiszem el. 50 év, és kihalnak a férfiak :-( Vegyél fel rózsaszín szoknyát wazze, az trendy lesz a műkörmödhöz. Hülyegyerek. Anyád lennék, addig ütnélek, amíg mozogsz.
2008. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim válasza:
45%
Szija! Én egy 19 éves fiú vagyok és már próbáltam a zselés műkörmöt. Nekem nagyon bevált! Én a körömrágás miatt használom és azóta sikerült megállnom, hogy a körmömet rágjam. Amúgy szép és tetszetős, ajánlom mindenkinek!
2008. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem cseréljetek telefonszámot is aztán közösen lőjétek tarkón magatokat.

Az ilyen lelki nyomorékokra nincs szüksége az országnak.

Egy tizenéves fiúnak lehene nagyobb problémája is, mint hogy milyen műkörmöt csináltasson magának. Ez nem normális. Ezen gondolkoztatok már?

Uram Isten! Fiúk vagytok, a műköröm lányoknak való. Persze én vagyok a szemét náci, meg koncervatív, meg az én kurva anyámat.

Pontozzatok le, az élet titeket pontoz le.

Azon gondolkoztatok már, hogy hova jut az ország pár év múlva, ha ilyenek a mai fiatalok? Mert a jövő a ti kezetekben van, csak kurvára leszarjátok, mert a műköröm fontosabb. Fel kéne ébredni!

Remélem 100 esetből 1 ilyen van, de az egészséges akkor is a nulla lenne.

2008. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
73%
Ewan McGregor már a Trainspottingban megmondta, hogy pár száz év, és nem lesznek férfiak és nők. Mindenki homoszexuális lesz. Lehet, hogy nem is kell hozzá pár száz év?
2008. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
45%
Mindenkinek joga van azt csinálni, amit akar! Ha neki ez tetszik, hát nyugodtan hordjon. Ez egy szintben van a fülbevalós pasikkal, ha azokat elfogadták, akkor ezzel sem lesz probléma. A kérdezőnek pedig annyit, hogy inkább zselés tipet tetess fel, az sokkal tartósabb és kisebbre reszeltesd, akkor nem lesz annyira feltünő. ("lol.-)egy lány)
2008. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
58%

"Mindenkinek joga van azt csinálni, amit akar!"

Persze. Csak azért tudni kéne hol a határ. nagyon nem tetszik nekem ez a mai fiatal hozzáállás.

Egyébként nem mindenhez van jogod. Pl. az ilyen elbaszottakat ha véletlenül szájbataposom, akkor megbüntetnek. Pedig csak gyakorlom a jogaimat.

Persze én nem kaptam liberális nevelést, lehet velem van a baj? Nem hiszem.

2008. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!