Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon csúnya ez a szemöldök?...

Nagyon csúnya ez a szemöldök? Mit tudnék tenni hogy szebb legyen? Lehet valamit kezdeni vele? KÉPPEL

Figyelt kérdés

Nem értek a szemöldök szedéshez mindig elrontom és talán ritka is a szemöldököm, de valahogy sose tudom kivárni h vissza nőjön rendesen és elmenjek kozmetikushoz.Ebből valamit kitudd hozni jelenleg egy kozmetikus egyáltalán?


[link]


[link]


2013. márc. 27. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
férfiként én szeretem a természetes szemöldököt, de a nők úgyis a többi nő miatt szedik
2013. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem nagyon nem jön be ez a szemöldökceruza dolog, a természetes nekem is jobban tetszik csak egy kis formát szeretnék adni neki mert így olyan semmien szerintem, bár tükörbe egész más mind így képen.
2013. márc. 27. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
nagy, ártatlan tekintet ... jó ez így :)
2013. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a szemedhez legközelebb lévő pár szálat szedd ki,úgy vékonyabbnak fog tűnni,de mégsem lesz olyan mint a mai műszemöldökök

viszont örülök hogy nem én vagyok az egyetlen aki ebben nem követi a divatot:)

a rajzolt szemöldök meg baromság,láttam olyan csajt akinek nyáron a melegtől elfojt a szemöldöke,a barátnője szólt neki ő meg egy elegáns mozdulattal még jobban szétkente,minden volt csak nem csinos

2013. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi meg tettem amit mondtál és egy nagyon kicsit vékonyítottam az egészen. Sosem szerettem a műdolgokat semmien téren, nem is értem a korosztályom mért van az hogy ha valaki valamit elkezd és netán divatba jön akkor azt feltétlenül minden lánynak/nőnek követnie kell vagy kinézik.
2013. márc. 27. 12:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szep szemöldköd van nem kel ezen változani :) ;)
2013. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom szerintem egy szemöldök nagyon meghatározó egy arcon és ez valljuk be nem a legszebb szerintem most elmehetnél kozmetikushoz ő kiszedi neked, a ritkaságra csak annyit vegyél szemöldök ecsetet barna szemhéj púdert és azzal menj át rajta finoman :) Sok sikert
2013. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem, csúnyának nem csúnya. Nem olyan vékony, el tudsz menni így is kozmetikushoz, ő tudja mit kell vele kezdeni.
2013. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Régebben nekem is ilyesmi volt, de meglátta egy 'szakmabeli' és eléggé leszólta..

Szerintem növeszd vissza és menj el egy kozmetikushoz, mert te pont kiszedted az ívet (ezt nem tudom jól megfogalmazni.. Nekem az ilyen szép, íves szemöldökök tetszenek, de ez nem olyan, nincs benne semmi ív, mert kiszedted.. ott a tetején a kétharmadánál. Remélem azért érted mire gondolok:D). A kozmetikus pár száz Ft-ért kiszedi, utána a kis szálakat meg már könnyedén kitudod szedni magadnak.

Félreértés elkerülése érdekében: nem azt mondtam, hogy nagyon csúnya a szemöldököd, mert nem vészes, de tény, hogy egy jó szemöldök sokat tud dobni egy arcon:)

2013. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: akkor nem tartottam rossznak a sajátomat, nem is értettem, hogy miért mondták azt amit.. De a mostani tényleg sokkal jobban tetszik, sokkal jobban áll..

Azonban ha túl sokszor kiszeded, nem fog visszanőni, legalábbis nem az összes és akkor még nehezebb lesz megcsinálni. Tehát nem érdemes halogatni.

Ismertem olyat akinek teljesen elkopott, és egy vékony kis 'vonalka' lett a szemöldökéből, mert rosszul szedte ki, ennek köszönhetően x havonta tízezreket költ szemöldöktetoválásra.. és gondolom nem mondok túl sok újat azzal, hogy nem a legkellemesebb dolog..

16/L

2013. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!