Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ballagásra megyek mien sminket...

Ballagásra megyek mien sminket rakjak fel 16 éves vagyok?

Figyelt kérdés
barnás szoknya fehér felső fekete szandi lesz rajtam! vagy ha hűvős van hehér nadrág és vaami elegánsabb felső ami lehet iylen pinkes az még nem biztos lehet a fehér felső marad akkor is! ötleteket szeretnék mert fogalmam nincs hogym i illik ilyenkor ami a ruhához is megy és nem túl kihívó, de nem is olyan mindha rajtam se lenne
2008. jún. 11. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egy kis szempillaspirál, esetleg a szemedet is kihúzhatod szemceruzával. Vannek a satírotós szemceruzák, azzal csinálhatsz egy kis "árnyékot" a szemedhez. Nem írtad, mivel színű a hajad, a szemed. Szemceruza helyett feltehetsz világos árnyalatú szemhéjfestéket, a pinkes felsöhőz valami világosabb babarózsaszínt, vagy fehéret. Egy kis púder, esetleg arcpír. Nagyon más nem is kell :) Rúzsokat én speciel nem szeretem, főleg 16évesen ne is használj, ha van átlátszó szájfényed vagy labellod, akkor azt, de nem muszáj. Ne gondolj extra dolgokra, fiatal vagy és ez éppen elég szépség :)
2008. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! hát kb szempillaspirál,szemcerka,meg folyékony rús amit mindig szoktam mert kiemeli a kék szemem! főleg azér volt jó mert ha elkenődött kicsit csak bementem a mosdóba és igazítotam rajta nem klelt órákon át korrigálni!
2008. jún. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!