Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó! Melyik a legjobb?

Alapozó! Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Zsíros is az arcom, hámlik és száraz is..

Ha nem kenem be akkor száraz és hámlik, ha bekenem hámlik és zsíros. Nem tudok milyen alapozót használni... Ami ilyen kis tégelybe van, az csúnya mert látszik... ha folyékonyt teszek fel az is látszik. Ha poralapozót teszek fel folyékonyra akkor mint egy porcelánbaba csiszolás után, amikor még nem porolták le...


Olyan kéne nekem, ami tényleg jó, nem hámlasztós, szárasztós.

Volt nekem bőrszínhez igazodó is, de hámlik...



2013. ápr. 1. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hámlik a bőröd akkor mindegyik alapozó látszani fog és csúnya lesz rajta, meg a púder is. Ez nem az alapozók hibája. A bőrödet kéne helyrehozni, mert vízhiányos. Radírozd időnként és hidratáld minden nap... de ne zsíros hidratálóval.

Alapozóból én a Bourjois 123 vagy Healthy Mix Serumot ajánlom.

2013. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amway kiegyensúlyozó alapozót használok. Szintén zsíros, de száraz a bőröm. Nekem ez nagyon bevált. Ha reggel felkenem, egész nap szép az arcom, se nem fénylik, se nem száraz. Nem használok semmit a bőrömre, néha bőrradír, baba kézkrémmel bekenem este fürdés után és ennyi :) Bőven elég neki az alapozó és az UV sugárzástól is véd, nem égek le. Sokszor olvasom, hogy az alapozó nem jó, ha mindig fent van stb, nekem ez az ellenkezője, ettől szép a bőröm. Ha nem kenem fel, akkor zsírosodik. Jó kis mesét írtam róla, csak, hogy értsd, tényleg jó. 30ml-es, az ára kb 5-6 ezer, beszerzési áron veszem, sokan árulnak így haszon nélkül, találhatsz te is eladót. Sose néztem, de 3 hónapig szerintem elég szokott lenni.
2013. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy legjobb alapozó, mindenkinek másik a jó. Én is azt javasolnám, hogy a bőrödön javíts inkább. Használj olyan hidratálót, ami nem zsírosít (pl. én L'Oreal Triple Active Fresht használok, kombinált bőrre való). Radírozd rendszeresen, heti 1-2x, az segít valamennyire a hámláson. Otthon is csinálhatsz radírt. Melegíts fel kevés mézet, szórj bele kristálycukrot, azzal menj át az arcodon, majd öblítsd le. Olyan selymes lesz a bőröd, mint a babáknak.

Azért látszanak az alapozók a bőrödön, mert nem jó színt használsz, vagy nem jól viszed fel. Sajnos a drogériáknak elég gyatra a színkínálata, így én sem találok sajnos teljesen passzolót magamnak. A hámló bőrön meg minden alapozó csúnya, sajnos tapasztalatból is tudom.

Esetleg BB krémet már próbáltál?

2013. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem de be fogok menni valamelyik nap. És veszek pár dolgot.
2013. ápr. 1. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!