Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SSzerintetek milyen a jó női...

SSzerintetek milyen a jó női táska? Mi számít? (csak kinézet, szín, az anyaga, a zsebek száma=pakolhatóság, melyik az ideális méret: kisebb v nagyobb, állítható pántok. Stb. )

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Minőség, lehetőleg ne szakadjon le ha beleteszel mondjuk 5 könyvet, közepes méret, nem agyonlakkozott, nem túl p*csás, inkább letisztult, modern, egyszerű forma.
2013. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó táska az, amelyik nem csúszik le könnyen a válladról, és megfelelő méretű, ami mindenkinek más.

És szép, divatos.

2013. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A téli táskámnak volt külső zsebe, az most hiányzik kicsit, hogy nyárira váltottam.
2013. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a nagy táskákat szeretem, mert még fősulira járok és utálnám, ha külön táskába kéne hordanom a könyveket, az üdítőt, stb. Szóval én az XXL-es táskákat preferálom, általában Zarában vagy Mangoban szerzem be őket. Nem szeretem a hosszú pántos táskákat, mindig a kezemben hordom, nem a vállamon. Mostanában ezeket szeretném beszerezni:

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem legfontosabb, hogy illjen a ruházathoz, viselőjéhez. Aztán nagyon erős pántokkal rendelkezzen, nálam ez adja meg leghamarabb magát, nagy legyen, és legalább 2 zsebe legyen, telónak meg gyógyszernek-rágónak, hogy ne kelljen napokat kutatni utánuk.
2013. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam a praktikusság. A táska az egyetlen amiben a kinézet az utolsó helyen van, mert egyébként nagyon hiú vagyok, de a táskák valahogy soha nem hoztak lázba. Meg gimibe járok, és sok plusz cuccot szeretek magamnál hordani a füzetek könyvek mellet. Alap, hogy van nálam kézkrém, neszeszer, manikűrkészlet, cigi dohány és papír, körömlakk, körömlakklemosó, meg még egy csomó apróság, én sem tudom pontosan mikor mit is rejt a tatyóm. Ha unatkozom, mindig találok valami szórakoztatót magamnál. A táskám kész fogalomnak számít az osztályban, kifogyhatatlan kacatok tárhelye. A fél életem a táskámban, van, kész túlélőszett. Emiatt hétköznapokon is a sulitáskámat használom, mert csomó idő lenne másikba átcuccolni. Szóval nekem nagy hátizsákom van, sok zsebbel. Ha a vonaton nincs hely, rá tudok ülni, ez is fontos szempont:D Amúgy szimpla szürke színű, semmi díszítés nincs rajta.
2013. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a közepes-nagy táskák a jók. Az szempont, hogy sok zseb meg rekesz legyen benne, és kívül külön egy cipzáros zseb telefonnak hátul. Jól maradjon fent a vállamon, de ne legyen hosszú a füle. Persze tetsszen is, nekem az elsők között van a kinézet is. Mindenképp egyszínű legyen, lehetőleg szürke, fekete vagy sötétlila, de azért legyen rajta valami díszes. Ami lakk meg nagyon fényes, az egyáltalán nem tetszik, inkább matt legyen. Az még fontos, hogy legyen tartása, tehát ha leteszem, akkor ne roskadjon össze.

Most ilyen táskám van (többek közt):

[link]

Ez teljesen jó lenne, de sajnos belül nincs felosztva, így nem lehet benne normálisan elpakolni. :S

2013. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sima, egyszerű, középméretű, fekete, matt (mű)bőt vagy vászon.
2013. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. ápr. 2. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!