Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A harmadik lövés má porcba megy?

Míra.4 kérdése:

A harmadik lövés má porcba megy?

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretném kérdezni,hogy ha a alap lyuk fölé még kettőt azaz a harmadikat szeretném lőni az már porcba megy vagy nem.??

Köszönöm....remélem érthető voltam...XD



2013. ápr. 5. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem három lyuk van, de a 3. nem ment porcba.
2013. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem porc :)
2013. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:) köszi akkor jó mert szeretnék harmadikat...de porcba nem szeretnék eléggé ,,fájós fajta" vagyok.!! köszi
2013. ápr. 5. 16:04
 4/11 anonim válasza:
Ez a füledtől függ. Nekem pl nem porcba ment, de van egy ismerősöm akiknek igen. Tapogasd ki, érezni hogy ahol majd lesz van-e porc. Egyébként egy barátom azt mondta neki a porc kevésbé fájt.
2013. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 van és nem ment porcba a 3., de attól még lehet, hogy nálad kisebb a "cimpa-rész":) attól is függ, hogy milyen távol vannak a lukak.

(Egyébként szerintem igenis fájdalmasabb porcba:D)

2013. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A fültől függ, nekem még a 4. se porcba ment, csak az 5.-nél érte el.
2013. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem...hát én szerintem talán kijön és nem megy porcba..de nekem is az eggyik barátnőmnek oda ment...szóval nem tudom, de mindenkinek köszönöm....:)))
2013. ápr. 5. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem még a 4. sincs porcban :)
2013. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a füled formájától/méretétől és a lyukak távolságától függ. Nekem a 3. lyuk porcba ment, vagyis pont a porc szélébe, és el is törte a lövés a porcot mindkét oldalon. Emiatt ott érezni a fülembe a deformációt és már egy éves, de még mindig érzékeny. Hozzátenném, nem éreztem, hogy ott porc lenne, sőt aki lőtte, az is azt mondta hogy ott nem porc van.

Mivel nem akart gyógyulni és nagyon fájt, elmentem egy piercingeshez és ő mondta hogy bizony eltört a porc.

Azután már soha nem lövettem semmit, a többi lyukat szúrattam és nem is lett velük gond, porcban sem.

2013. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.!! :)
2013. ápr. 10. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!