Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok mondani olyan filces...

Tudnátok mondani olyan filces szemhéjtust, ami jó minőségű és olcsó is?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretnék ecseteset, mivel kézügyességem nem sok van. :)
2013. ápr. 5. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ecseteset én sem tudom használni :) Nekem essences filces van, ilyen kétvégű. Egyik vége vastag, másik vékony. 1000 forint volt azthiszem, és imádom :)
2013. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kallos márkájú szemhéjfilc, nagyon olcsó, igazán jó minőségű! Árulják pl. a WestEnd környékén, de más városban is(nálunk legalábbis igen),néha még a 100 Ft-os boltban is látok belőle.
2013. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen Kallos boltokban kapható de az van ráírva "Aden cosmetics" , ilyen háromszög alakú a doboza tényleg nagyon jó!
2013. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Just Jadee válasza:
Én Miss Sporty filces szemhélytust használok,a Rossmanban lehet kapni olyan 1200-1300,ft-ért. Nekem a vastagabb és a nagyon vékony fejű vált be,nagyon szép tusvonalat lehet vele húzni gyorsan,nem mázolódk el. Nekem nagyon bejött és egyszerűen imádom!! 😊
2015. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!