Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkfixáló használat, segítség?

Sminkfixáló használat, segítség?

Figyelt kérdés
Vettem egy fixálót ami ilyen áttetsző krém,és nem spray.Mivel sehol nem találtam róla leírást csak idegen nyelven(quiz cosmetics,silicone perfect base)így kénytelen vagyok arra a pár sorra hagyatkozni ami a hátuljára van írva:A megtisztított,majd bekrémezett bőrre vigyük fel egyenletesen eloszlatva.Végeredmény elfedi a bőrhibákat stb stb.Nos a kérdésem az,h bekrémezni a bőrt,itt arra gondol,h a hidratáló????aztán meg rá ez a fixáló és majd erre a folyékony alapozó???Vagy már a hidratálóval együtt v esetleg az alapozóval??Tehát nekem ez nem egyértelmű,főleg úgy h még nem is használtam ilyet.Egyébként a krém,tényleg gyorsan beszívódik és nagyon finom,selymes lesz a bőr tőle.Köszönöm előre is a segítségeket.
2013. ápr. 8. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a nevében is ,hogy base szóval ez egy alap aféle primer ha jobban tetszik. Megtisztítod , hidratálózod a böröd ahogy egyébként is sminkelés előtt majd ha beszívódott akkor jöhet rá ez a fixáló majd ha kicsit beitta a bőröd erre jöhet a folyékony alapozó púder pirosítós stb. Mivel szilikon tartalmú készítményről beszélünk én mindenapi használatra nem ajánlanám csak alkalmakra mikor tényleg jól jön a bombabiztos smink .
2013. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,sokat segítettél vele.Nem terveztem amúgy sem sorozatosan használni,csak itt van/vannak a ballagások és arra az alkalomra szeretném használni.Ment a zöld kéz,köszi még 1x.
2013. ápr. 14. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!